PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162752}
6,2 104
oceny
6,2 10 1 104
Wavelength
powrót do forum filmu Wavelength

Jak ocenić ten film? Trudno powiedzieć. Właśnie skończyłam oglądać. Według mnie, dla wielbicieli kina sci-fi i teorii spiskowych dotyczących UFO film jest świetny. Czy jest dobrze zagrany trudno mi oceniać, w każdym razie nie jest zagrany jakoś źle, myślę, że trzyma poziom i na pewno w większych produkcjach widziałam gorsze aktorstwo. Jeśli chodzi o wrażenia wizualne to w tej chwili efekty i wnętrza wydają się być nieco zabawne, ale jeśli ktoś lubi takie klasyki, tak jak ja, to go nie zaboli. Sama historia zdaje się trzymać kupy i nie dostrzegłam jakichś tragicznych dziur. Z pewnością trudno jest zrobić film o obcych, który nie wywoływałby pobłażliwego uśmiechu na twarzy. Ten film też taki uśmiech wywołuje, ale bardziej chyba ze względu na sposób, w jaki został zrobiony, niż na samą historię. Podsumowując: oceniam film jako dobry, pozytywnie mnie zaskoczył, pewnie obejrzę jeszcze raz i z czystym sumieniem polecam wielbicielom gatunku.

SPOILER

Myślę, że nie mamy szans na obejrzenie w telewizji ze względu na sporą ilość dziecięcej golizny. ;)

PS. Wkurzał mnie tylko mikrofon pojawiający się w górze kadru przez dobre dwadzieścia minut filmu.

sicksister

serio? podaj te minuty

ocenił(a) film na 7
sicksister

Gdzie ten mikrofon?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones