PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481963}

Wciąż ją kocham

Dear John
7,2 159 627
ocen
7,2 10 1 159627
5,1 7
ocen krytyków
Wciąż ją kocham
powrót do forum filmu Wciąż ją kocham

Serio? Po prostu patrzę i nie dowierzam. To przecież najbardziej statyczny film na świecie,
historia jest tak cukierkowa i bezsensowna, dwoje betonowych aktorów. Nic się nie dzieje przez
cały film. Zupełnie nie zgadzam się z pozycją w rankingu, ale rozumiem, że 13 letnim
dziewczynkom podoba się motyw miłości, honorowego rycerza i przemijania. Podkreślając
właśnie PRZEMIJANIE. Wielki maczo, agresywny i nadpobudliwy, którego niewinna
blondyneczka uspokaja. Daję trzy gwiazdki i cieszę się bardzo, że nawet ,,Zmierzch'' zasłużył na
więcej - tam prócz cukierkowej historii mieliśmy do czynienia z całkiem dobrymi efektami, dzięki
którym spanie nie było aż tak łatwe i przyjemne jak na powyższym filmie. Zaraz się dowiem, że
jestem ,,chłodna, brak mi wrażliwości i dlatego nie zrozumiałam filmu'' ale ileż wrażliwości
potrzeba żeby zrozumieć film, w którym wszystko jest wyłożone na tacy i oczywiste.

ŻE NA DA

ocenił(a) film na 1
nadjowa

Zgadzam się.
Mi się film okropnie dłużył.
Oglądałam z koleżanką a ta płakała prawie cały czas, a gdy się z niej śmiałam, ta, mówiła że ja jestem bez duszy więc go nie zrozumiem ;)
Totalnie pretensjonalny i po prostu za długi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones