PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=699050}

Wcielenie

Incarnate
5,6 5 814
ocen
5,6 10 1 5814
Wcielenie
powrót do forum filmu Wcielenie

Od czasu Rytuału nic lepszego nie widziałem, ocena trochę na wyrost, ale nie czepiam się błędów w dobrym opowiadaniu. To jakaś C klasa więc czego się od początku spodziewać? Dobra bajka z ciekawą koncepcją - po prostu!

ocenił(a) film na 9
wmbco

Tak wmbco, pamiętam dobre czasy kolekcjonera :D

ocenił(a) film na 10
szakal666

To było w sumie niedawno. Kilka razy go oglądałem z różnymi paniami.

ocenił(a) film na 9
wmbco

mam nadzieje, że nie robiłeś podobnych rzeczy co koekcjoner tym paniom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ocenił(a) film na 10
szakal666

Bardziej gustuję w bieliźnie, wędkarzem nie jestem ;)

ocenił(a) film na 3
wmbco

Dla klasy C są zarezerwowane punkty 1-4 co najwyżej. :-)

ocenił(a) film na 10
Leszy2

Oceniaj wg własnego odczucia.

ocenił(a) film na 3
wmbco

Nie! Należy oceniać adekwatnie do tego jak funkcjonuje system oceny filmwebu.
Ty natomiast dajesz 10chę, po czym słownie oceniasz zupełnie inaczej, jako film klasy C. W systemie ocen filmwebu nie ma podziału na filmy klasy A, B, C, więc ten podział powinien się znaleźć wewnątrz oceny 10-cio stopniowej. Dałeś 10 filmowi klasy C, a co zrobisz z arcydziełem klasy A, też dasz dychę?
Przecież to głupota.

Jest tu taki jeden co ocenia w skali 1-5. Psuje statystykę, a pod fajnymi filmami zawsze znajduje zapytanie zapytanie dlaczego tylko 5 skoro rozpisuje się nad nim w samych superlatywach. Wszyscy pukają się w głowę.

ocenił(a) film na 10
Leszy2

Powiem tak, lubię dobrze zjeść, ale czasem frytki mnie zachwycają. Jak zjem dobre fryty to jestem w stanie je polecać :)

ocenił(a) film na 3
wmbco

I potem ktoś kto chce zjeść wykwintny obiad w eleganckiej restauracji trafia do budy z fastfoodem, z Twojego polecenia.

ocenił(a) film na 10
Leszy2

bo nigdy tam nie jadłeś... co?

ocenił(a) film na 3
wmbco

Ech... niekumaty...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones