PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840348}

Wcielenie

Malignant
5,8 15 056
ocen
5,8 10 1 15056
5,7 19
ocen krytyków
Wcielenie
powrót do forum filmu Wcielenie

Szczerze? Jestem bardzo zadowolony z tego co zobaczyłem na ekranie. Oczywiście jest mnóstwo dziur fabularnych, mnogość problemów scenariuszowych ale przy tym wszystkim film serwuje naprawdę niezłą rozrywkę. Dla mnie dużym minusem jest A. Wallis, która talentu nie ma za grosz(za to jej siostra była świetna), ale przy tym wszystkim... Wyłączyć krytyczne myślenie i bawić się tym filmem. Polecam

ocenił(a) film na 7
luki138

Właśnie Pani Wallis pokazała, że świetne odnajduje się w tej konwencji i jest ogromnym plusem :D ten film jest maksymalnie przerysowanym kinem klasy B i czymś, przy czym Wan na pewno świetnie się bawił. A Pani Wallis tylko dopełniło ten obraz swoją kiczowatą grą aktorską, a nie raz w innych rolach pokazała, że grać potrafi ;)

Mega fajny, pokręcony film i świetna zabawa od początku do końca

ocenił(a) film na 8
prowned

No ja akurat że talentu nie ma Pani Wallis za grosz. Nawet tutaj grała zbyt teatralnie? karykaturalnie? Sam nie wiem

ocenił(a) film na 7
luki138

Oczywiście możesz uważać jak chcesz i nie będę Cię przekonywał, że jest inaczej, każy ma swój gust :) moim zdaniem jak napisałem, właśnie tak powinna zagrać bo ten film powinien być na maksa przerysowany.

Tak już tylko zahaczając jeszcze o tematykę, obejrzyj sobie jakiegoś klasyka horrorów klasy B lub włoskiego nurtu Giallo i zobacz co tam się dzieje. Taka specyfika gatunku, aktorstwo maksymalnie przerysowane/teatralne, do tego najazdy kamerą na krzyczące twarze, co wygląda prezcież śmiesznie itd. Jak dla mnie fantastycznie się odnalazła w tym klimacie, z resztą jak sam Wan.

ocenił(a) film na 8
prowned

Właśnie oglądałem wiele takich filmów. Dlatego właśnie siostra głównej bohaterki mi się podobała w tym filmie, a główna bohaterka nie

ocenił(a) film na 4
luki138

"Szczerze?"
Nie kurka wodna, okłam nas :D

ocenił(a) film na 8
arthy

Ale co? Ulżyło Ci pisząc głupi komentarz?

ocenił(a) film na 4
luki138

SZCZERZE?
Byłem ciekawy czy masz kij w tyłku.
Masz.

ocenił(a) film na 8
arthy

Nie, nie mam

luki138

Stary, jeśli to była dla Ciebie świetna rozrywka to polecam CELA z Jenifer Lopez albo NOCNE PLEMIĘ. 2 klasy wyżej od tej autoparodii.

ocenił(a) film na 8
Gats_2

Oglądałem wszystkie 3 .Cela była kiepska,Oculus też

luki138

Albo OKULUS.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones