PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840348}

Wcielenie

Malignant
5,8 15 096
ocen
5,8 10 1 15096
5,8 20
ocen krytyków
Wcielenie
powrót do forum filmu Wcielenie

Trzeba "Wcieleniu" oddać, że starał się pokazać coś nowego. Sam pomysł jest nieco inny niż w podobnych temu straszakach, określiłbym go jako uroczo B-klasowy. Ale to tyle pozytywów.
Fabuła jest generalnie głupawa, raczej dość absurdalna no i niestety przewidywalna. Aktorstwo? Sztuczne, a w przypadku pani Wallis przy okazji mocno teatralne, co pasowało tu jak pięść do nosa.
Im bliżej końca, tym całość robi się coraz bardziej absurdalna, a pod koniec filmu nie mogłem już powstrzymac śmiechu. W sumie dawno się tak w kinie nie uśmiałem. I byłaby to świetna wiadoność, gdyby nie fakt, że to powinie być horror, do cholery!
Bardzo duże rozczarowanie.

ocenił(a) film na 6
Chal_Chenet

muzyka tak psuje klimat do tego dziwny dobór kolorów / efektów
robi się z tego straszny film :)

ocenił(a) film na 6
Chal_Chenet


muzyka tak psuje klimat do tego dziwny dobór kolorów / efektów
robi się z tego straszny film :)

ocenił(a) film na 7
Chal_Chenet

Pomysł wcale nowy, bo zerżnięty z powieści S.Kinga z 1989 r. i jej ekranizacji z 1993 (,,Mroczna połowa"), ale według mnie mimo wszystko ogląda się bardzo dobrze :)

ocenił(a) film na 7
Chal_Chenet

Nic nie skumałaś kobieto - ten film jest komedią. Zabieg podobny do evil dead 2

ocenił(a) film na 7
tiglatpilesiar

o! polać temu Panu

ocenił(a) film na 6
tiglatpilesiar

Nie Proszę tego gniota nie porównywać do Evil Dead!!!

ocenił(a) film na 4
Chal_Chenet

Nie wiem czy pokazywał coś nowego moim zdaniem była to poprostu odnowiona wersja wiklinowego koszyka zrobiona bez żadnego powodu ale cóż każdy ma swoje zdanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones