PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191956}
1,3 23
oceny
1,3 10 1 23
Weekend It Lives,The
powrót do forum filmu Weekend It Lives,The

Trzeba nie lada talentu, by wysmażyć tak ekstremalnie nieoglądalne łajno jak "Ax'Em" Michaela Mfume. Widziałem setki niskobudżetowych czy wręcz zerobudżetowych horrorów i muszę przyznać, że "Ax'Em" należy do najgorszych z najgorszych, jeśli chodzi o slashery. Na szczęście film trwa jedynie 72 minuty, które i tak się dłużą. Obraz raz jest przejrzysty, raz rozmazany - ewidentnie kręcono film dwiema kamerami w różnym czasie. Dźwięk jest przytłumiony - nie byłem w stanie zrozumieć 80% dialogów czarnoskórych postaci filmu. Aktorstwo to żenująca amatorszczyzna, scenariusz... ot, zdeformowany morderca z maczetą atakuje bandę czarnoskórych dzieciaków z Morgan State University (Maryland) przebywających w leśnym domostwie. Montaż rwie się, niektóre sceny urywają się bez jakiekolwiek związku przyczynowo-skutkowego, a pod koniec jednej ze scen reżyser krzyczy "Cięcie!". LOL. Muzyka to albo żenujące kawałki hip-hopowe albo coś na kształt muzyki orkiestralnej. Gore praktycznie nie ma, jedynie make-up w paru momentach daje radę.

Jeśli intencją reżysera było nakręcenie jednego z najgorszych slasherów wszech-czasów to nic tylko mu powinszować.

2/10. Dawno nie dałem tak kiepskiego ratingu. Na IMDb "Ax'Em" ma obecnie 44 recenzje i rating 1.2.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones