PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31093}

Wehikuł czasu

The Time Machine
6,8 40 310
ocen
6,8 10 1 40310
4,7 3
oceny krytyków
Wehikuł czasu
powrót do forum filmu Wehikuł czasu

Co za głupi film..

ocenił(a) film na 3

Chciałam go przełączyć po pierwszych 10 minutach, nieszczęsna obejrzałam cały. Napisałabym kilkadziesiąt rzeczy ,do których mogłabym sie przyczepić, ale nie zdołam wszystkich przytoczyć.. Po prostu nie polecam, naprawdę. Nie dajcie ładnymi efektami specjalnymi zamydlić sobie oczu. Film jest głupi, noo i tyle.

ocenił(a) film na 6
Kirowa

Wiesz co,początek raczej miał jakiś sens i był na prawdę niezły.Szkoda,że zakończenie (druga rasa ludzka) popsuła efekt.
I tak A'propos to nie wiem na jakiej podstawie Ty oceniasz filmy,ale zastanów się nad tym który "jest głupi". Bo raczej nie powinna pisać tego osoba,która ocenia film ,,Legalna Blondynka" na 8 :D

ocenił(a) film na 9
Z_na_poddaszu

Przepraszam bardzo, ale co dokładnie niby Morloki psują w zakończeniu?

ocenił(a) film na 6
Oriflamme

Psują między innymi to,że nie ma takiej puenty jaką można by uzyskać zgłębiając wątek odpowiedzi na pytanie "Dlaczego Emma zginęła". A poza tym to ich wygląd daje dużo życzenia,bardzo słaba charakterystyka !

ocenił(a) film na 9
Z_na_poddaszu

Zginęła przez przypadek. Tylko że tego przypadku nie da się zmienić przy użyciu wehikułu, ponieważ to właśnie on doprowadził do jego powstania na pierwszym miejscu. To troszkę coś a'la "Oszukać przeznaczenie" - ratując ją przed jednym sposobem śmierci, ta zawsze umiera w inny sposób.

ocenił(a) film na 6
Oriflamme

Znam odpowiedź na to pytanie :D Miałam raczej na myśli,że zakończenie można było inaczej rozegrać...

ocenił(a) film na 5
Kirowa

Początek filmu jest niezły, choć od razu rzuca się w oczy słaba gra aktorska głównego bohatera.
Mniej więcej do momentu osadzenia akcji w odległej przyszłości, film trzyma jako taki poziom, potem cały wątek się rozmywa. Szukanie odpowiedzi na dręczące pytanie schodzi na drugi plan, a w jego miejsce mamy nieciekawy i durny wątek tych pseudo ludzi-orków.
Pomysł na film niezły, wykonanie słabe.
I na co oni przyznali 80mln$???????????
Film prócz paru scen w cgi wygląda jak nisko-budżetówka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones