PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31093}

Wehikuł czasu

The Time Machine
6,8 40 318
ocen
6,8 10 1 40318
4,7 3
oceny krytyków
Wehikuł czasu
powrót do forum filmu Wehikuł czasu

ten film to dobrze skręcona bajka. Nie byłem na to przygotowany eh więc jakbyłbym w
gimnazjum to może byłbym zachwycony. Poza tym taka historia na nudny wieczór. Niektóre
sceny przemijania czasu bardzo ciekawe plastycznie. Tak poza tym wielbicielom kinka
przez duze K odradzam.

ocenił(a) film na 10
zbyncom

No to jesteś inny mi się film podobał :P a mam na karku ponad 30

zbyncom

Tytuł założonego przez ciebie tematu do wypłakania "Tylko dla dzieci" brzmi tak pewnie dlatego, że ze starszymi, dojrzałymi ludźmi nie radziłbyś sobie w argumentacji, czyż nie? Film owszem, nie jest wybitny, ale jednak całkiem ciekawie przedstawiony, a samo nawiązanie do przemijania czasu i związanych z tym zmian istotnych dla ludzi jest mimo wszystko tematem do rozważań nad własną zachłannością i głupotą w niszczeniu otaczającego nas świata(bla bla Greenpeace i takie, i tak nie zrozumiesz to się nie rozpiszę tutaj) więc niezbyt rozumiem twojego oburzenia tym filmem na tyle mocno, że musisz się tym pochwalić bezsensownym spamem, jak bardzo ci się nie podobał.

ocenił(a) film na 10
Alem

pewnie liczył na zainteresowanie postem :D

ocenił(a) film na 10
damian252

Jak gdzieś pisałem, super film :) Ps. mam 25 lat ;]

użytkownik usunięty
zbyncom

wg film niespecjalny, ale podobało mi się to, jak cięgle przenosił się w czasie żeby uratować ukochaną (chociaż słowo 'ciągle' jest przesadzone, bowiem zrobil to raptem parę razy ;P) zaciekawił mnie ten kawałek, potem troche nudnawy się zrbił. taka sobie przygodówka :) pzdr dla fanów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones