PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31093}

Wehikuł czasu

The Time Machine
6,8 40 319
ocen
6,8 10 1 40319
4,7 3
oceny krytyków
Wehikuł czasu
powrót do forum filmu Wehikuł czasu

W porównaniu z latami 60

użytkownik usunięty

Spodziewałem się czegoś gorszego, a tu miłe zaskoczenie. Nie jest to film rewelacyjny. Lepszy był stary Wehikuł, ale jest kilka rzeczy, które prezentują się lepiej w wersji nowszej... Po pierwsze muzyka... po drugie starali się coś zrobić z fabułą (powód wyprawy), ale... Ale ta fabuła została rozszerzona w jednym miejscu, a kompletnie zeżarta w drugim... może powinni go poszerzyć, zrobić dłuższym... Ale co tam, nie ma co narzekać - dostałem porządne kino rozrywkowe na mocną 6. Jeżeli ktoś poszukuje niezobowiązującej rozrywki to z pewnością ją dostanie. Dodatkowo ten film może się sprawdzić w roli kina familijnego, dzieci się w nim odnajdą (co widać po komentarzach), a do tego posiada jakiś tam prosty morał.

ocenił(a) film na 5

Też mi się wydaje, że fabuła jest przekombinowana, niby starano się wyjaśnić parę niescisłości względem wersji z lat 60., a w koncu nic nie wyjaśnili. Mimo to spodziewałem się strasznej kichy, a jednak film przyjemnie się oglądało, no i zaskoczyli mnie z tym księżycem, nie przypominam sobie żebym widział wcześniej podobną katastrofę w filmie. Myślałem, że będzie jakaś wojna atomowa albo globalne ocieplenie/oziębienie :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones