PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698323}

Cub

Welp
5,0 477
ocen
5,0 10 1 477
Welp
powrót do forum filmu Welp

Film przyzwoicie zrealizowany, dodatkowo nieczesto ma sie okazje zeby obejrzec horror/slasher (choc to drugie to nieco na wyrost tutaj przeze mnie uzyte sformulowanie) ze Europy a tymbardziej z Belgii :)

Niestety fabularnie dostajemy oklepane schematy, jedyna nowoscia jest rozegranie akcji filmu na dzieciecym obozie harcerskim, dodatkowo rowniez po stronie tych 'złych' mamy nieletniego przedstawiciela...i to by bylo na tyle, reszte juz widzieliscie w setkach podobnych produkcji.

ocenił(a) film na 7
miko1980

Masz racje, ze nic nowego i glowy nie urywa - ale milo sie oglada, bo od strony technicznej i wizualnej jest naprawde na wysokim poziomie i ma tez fajna atmosfere. Oczywiscie od poczatku do konca jest wszystko wiadome - ale i tak mnie wciagnal czy trzymal w napieciu.... Pulapki byly pomyslowe, aczkolwiek malo krwawe i szokujace - po prostu dobry film do ogladniecia nawet z dziewczyna przy piffku i popcornie... ;) Moim zdaniem o wiele lepszy od Piramidy, ktora wczoraj rowniez widzialem i ocenilem na badziewie...

PS
a Welp to bodajze znaczy szczeniak, jak sie nie myle z belgijskiego holenderskiego - flamanckiego...

ocenił(a) film na 5
Wikus_Van_De_Merwe

hehe no wlasnie Piramida (jako ze lubie taka stylistyke a scenarzysta ma na koncie Wzgorza Maja Oczy i Lustra) juz wlasnie czeka u mnie w kolejce na obejrzenie (pomimo negatywnych opinii), takze zobaczymy jak to wyjdzie w praniu... ;)

ocenił(a) film na 5
miko1980

edit: rezyser Piramidy byl scenarzysta ww. tytulow :)

ocenił(a) film na 7
miko1980

no ja sie rozczarowalem na maxa - wlasnie bo rekalmowali Wzgorzami etc - a tu wyszlo na naprawde slaba nisze klasy B.... Sam sie przekonasz...

miko1980

Piramida dużo lepsza, choć nie można jej też nazwać jakimś dobrym filmem.

miko1980

Fakt, film dobrze zrealizowany i głównie z dzieciakami (poza Ils, to nie przypominam sobie tego typu filmu, gdzie główne skrzypce grałby młodziak/dzieciaki). Cała reszta - w tym naciągany do granic możliwości scenariusz - była w wielu wcześniejszych, podobnych produkcjach. Ogólnie, nic zaskakującego.

użytkownik usunięty
drenz

Jak dla mnie mówiąc krótko - badziewie, o którym po miesiącu nie będę pamiętała. Jeśli chodzi o dzieciaki, to poza bardzo dobrym "Ils" jest jeszcze "Eden lake".

Tak, zapomniałem o świetnym "Eden Lake". Dorzuciłbym jeszcze "Dzieci" i "Czy zabiłbyś dziecko?".

ocenił(a) film na 5
drenz

KLAUN ma motyw tluczenia dzieciakow, wydaje mi sie nawet ciekawszy niz ten.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones