PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100214}

Wersja ostateczna

The Final Cut
6,5 7 824
oceny
6,5 10 1 7824
Wersja ostateczna
powrót do forum filmu Wersja ostateczna

Parę pytań...

ocenił(a) film na 8

Szkoda, że nie skupiłam się na tym filmie (sprzątałam :/), bo naprawdę był ciekawy i była to moja ulubiona fabuła. Dam 9 za pomysł i realizacje. Jednak mam parę pytań:
1. Czy ten chłopak, który spadł do tej wyrwy na początku filmu w końcu zginął czy nie?
2. O co chodziło z tym facetem w grubych, czarnych okularach?
3. Czemu ta dziewczynka obraziła się na swoją matkę jak się okazało, że wspomnienia jej ojca są zniszczone?
No, to tyle.

PS.Zakończenie zwaliło mnie z nóg, naprawdę-poprostu usiadłam ze zdziwienia i zadałam sobie tylko pytanie w myślach "to już, koniec????".

CristineHolly

1. przeżył, to była farba
2. to była przeszłość, czyli...
3. to raczej był wstręt do matki chroniącej wizerunek gwałciciela swego dziecka

ocenił(a) film na 8
harkonen_mgla

1. Ale przecież pod koniec filmu widzimy grób tego chłopca. Chodzi o to, że jego bliscy sądzili, że on zaginął i nie żyje. I postawili mu pomnik. A ten chłopiec przeżył i...uciekł? Stracił pamięc? To są moje domysły. Może chodzi również o to, że każdy widz sam rozmyśla nad zakończeniem.
3. No to wszystko jasne, nie widziałam wspomnień tego faceta...

ocenił(a) film na 7
CristineHolly

1. Przeżył upadek z wysokości jako dziecko, umarł już jako dorosły człowiek ( był nauczycielem) ten w okularach jak denka od butelki to on.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones