PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11589}
5,6 262
oceny
5,6 10 1 262
Weryfikacja
powrót do forum filmu Weryfikacja

Stan wojenny

ocenił(a) film na 7

Naprawdę podobał mi się ten film. Stan wojenny został przedstawiony od ludzkiej strony bez ostrego podziału na "My - dobrzy", "Oni - źli". Do tego duży plus za świetną obsadę: 7/10

uxs

Wczoraj widziałem ten film na TVP1 i muszę przyznać ze film bardzo ciekawy i te sceny drogi i Jelcz :).Obsada aktorska to pierwszy garnitur , polecam ten film

gatuzi

Całości dopełnia świetna ścieżka dźwiękowa skomponowana przez Gintrowskiego. Czuć klimacik lat 80-tych.

uxs

Ma coś w sobie. Trochę martyrologii, nieco kina drogi, do tego dawno już sprawdzony, romantyczny wątek samotnego bohatera, który ma przyjaciół i znajomych w wielu zakamarkach Polski, a z którymi łączą go przeżycia z przeszłości. Do tego ciekawa intryga, może za dużo niedopowiedzeń, np. w sprawie gangu przemytników. Muzyka Przemysława Gintrowskiego - jak zwykle klimatyczna i niezawodna. Trochę "Zmiennikowa".
I tylko nie chciało mi się wierzyć, że jelcz odpalił po bodaj dwóch dniach na ostrym mrozie, a także jak daleko mógł nim zajechać bez kartek na paliwo...

ocenił(a) film na 6
rallycan

Mała uwaga, ropa chyba nie była na kartki -- to była jedna z przyczyn, dla których osobowe ropniaki były tak pożądane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones