PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30726}
7,2 14 665
ocen
7,2 10 1 14665
6,9 15
ocen krytyków
West Side Story
powrót do forum filmu West Side Story

Moze ktos napisac o jakich emigrantow chodzi w tym filmie .Tam sa glownie Portorykańczycy ..........

Wielki_ted

W sumie moja odpowiedź pojawia się po czasie, ale może przyda się innym kinomanom ;).W filmie oprócz Portorykańczyków przewija się wątek Polaka Tony'ego (syna Szwedki i Polaka jeśli sie nie mylę).O reszcie z jego gangu się nie wspomina,więc nie wiem jakiej są narodowości.Musical niezły (zwłaszcza piosenki w wykonaniu Tony'ego i Marii) ale z musicali Roberta Wise(jest twórcą obu) podobają mi się bardziej "Dźwięki muzyki".

użytkownik usunięty
Badr_Basim

Najzabawniejszy motyw filmu: na wejście Antona do sklepu Anita przedrzeźnia Marię "Idź kochana, ja zamknę." Świetna mina Anity!!

piosenki w wykonaniu Tony'ego i Marii najlepsze ? właśnie te były najgorsze !
Piosenka w wykonaniu genialnego Tuckera Smitha - "Cool" jest wg.mnie jedną z najlepszych zatańczonych utworów w historii musicalu

ocenił(a) film na 9
Justyna_0288

a dla mnie sceny z ten potańcówki może dlatego że uwieeelbiam taniec ale choreografia po prostu powala ;) noi sprzeczki Bernarda z Ukochaną doooskonałe :P

ocenił(a) film na 6
Wielki_ted

Polacy i Szwedzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones