PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726430}

Who Am I. Możesz być kim chcesz

Who Am I - Kein System ist sicher
7,7 54 553
oceny
7,7 10 1 54553
Who Am I. Możesz być kim chcesz
powrót do forum filmu Who Am I. Możesz być kim chcesz

Witam serdecznie. Co by tu powiedzieć... Może zacznę od przedstawienia się: a w sumie kogo to obchodzi. To tak, przejdźmy do tematu. Film: co, ja mam mówić o opinii, hmm, no to opinia: film mnie tak zakołował, że taki podwójny twist bym powiedział. Poza tym trochę przeklinali (ale nie mówię, że to źle). W sumie to... a nieważne. Jak koledzy to zobaczą, to padną na zawał.
To o czym to ja mówiłem... W sumie trochę mnie zaskoczył ten film, ale, ja wiem... Przewidziałem, że tak się skończy ten film. Wiedziałem że ten koleś coś tam kręci, że tam ją w bambuko wkręci znowu i oszuka.
Nie no, ten film taki nawet niezły, ale co tam... Kurczę, długa ta opinia, ale to nic, bywa. Nawet taki dobry film, jak taka rozrywka bym powiedział. Nawet polecam, co tu dużo mówić... to chyba tyle, co? Myślę, że możemy zakończyć ten temat i zacząć kolejny... Albo lepiej nie, bo się zacznie znowu ta karuzela śmiechu.

Sebilbo

Co ty ćpasz?

Marnexx

Wiesz co, w sumie to masz racje, trochę chora ta moja opinia, ale przynajmniej szczera, chyba jakąś puente można z tego wyciągnąć nie?
A to może ty się podzielisz swoją opinią? Skoro dałeś 7/10 to pewnie ci się podobał film.
Zaskoczyło cie zakończenie filmu, czy przewidziałeś, że tak będzie?

Sebilbo

7 trochę naciągane ale podwyższyłem za montaż i realizację. Fabuła była dość banalna

ocenił(a) film na 6
Sebilbo

Witam serdecznie. Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że pańska opinia była dla mnie kluczowa w kwestii odbioru tegoż dzieła kinematograficznego. Jest wyważona, wnikliwa, obiektywna, napisana językiem przystępnym dla osób niezaznajomionych z tematem, a przy tym nie zdradza fabuły i pozwala cieszyć się seansem. Choćby dl takich ludzi, jak Pan warto być użytkownikiem tego portalu. mam nadzieję, że ujrzę jeszcze wiele pańskich błyskotliwych wypowiedzi na stronach filmów mniej lub bardziej popularnych. Pozdrawiam i łączę wyrazy szacunku.
PS Mógłbym się zapytać, czy skończył Pan może jakąś szkołę filmową? Czy może dokształcał się Pan we własnym zakresie? Proszę o odpowiedź, gdyż temat mnie ciekawi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones