PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724371}

Więzień labiryntu: Próby ognia

Maze Runner: The Scorch Trials
6,5 130 045
ocen
6,5 10 1 130045
4,6 5
ocen krytyków
Więzień labiryntu: Próby ognia
powrót do forum filmu Więzień labiryntu: Próby ognia

Nie czytałam książki,oceniam film bez żadnej innej wiedzy niż fabuła filmu. Może dlatego pozwoli mi to obiektywnie ocenić to dzieło obiektywnie. Nie będę porównywać akcji z filmu i z książki. Powiem tak, Próby Ognia wgniatają w fotel. Dobrze zrealizowany,praktycznie przez cały film trzyma w napięciu,dużo scen akcji które są bardzo dobrze zrobione,nie ma tu żadnej sztuczności i przesady. Świetnie się oglądało,nawet nie wiem kiedy film się skończył i juz powiem ze nie mogę się doczekać kolejnej części,chociaż pewnie nie będzie tak dobra jak ta. Oczywiście ten film jest typowo rozrywkowy i nie oczekujmy tu żadnych wątków inteligentnych,dających dużo do myślenia. Jednak co jakiś czas warto sobie zaserwować takie kino. Ten film jest godny uwagi gdy wybieramy coś ,żeby po prostu spędzić fajnie jesienny wieczór i chcemy obejrzeć obraz typowo rozrywkowy.

ocenił(a) film na 8
efta18

Przepraszam za podwojenie słowa obiektywnie na początku komentarza,Jednak nie ma edycji tekstu i nie mogę tego cofnąć.

efta18

kliknij wykrzyknik w kółeczku na dole po prawej ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones