PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30633}

Więzień nienawiści

American History X
8,2 305 257
ocen
8,2 10 1 305257
7,1 29
ocen krytyków
Więzień nienawiści
powrót do forum filmu Więzień nienawiści

Niestety tylko 7.

ocenił(a) film na 7

Dobry film naprawdę... ale to tylko tyle... porusza ważny temat... spodziewałem się jednak czegoś dużo lepszego... mocniejszego... został nakręcony w najlżejszy z możliwych sposobów a wolałbym w tego typu produkcji znaleźć moc i brutalność... Zdecydowanie wyżej cenię sobie niemiecką produkcję Kriegerin z 2011 roku. Może zostanę za to shejtowany ale tak właśnie uważam... Jak to mówią ilu ludzi tyle opinii.

ocenił(a) film na 10
reptile2006

nie wiem, jak dla mnie to scena przed domem i motyw krawężnika jest wystarczająco brutalny i zapadł mi w pamięci na długo ;) może przydało by się więcej smaczków, ale tak coś czuję, że to prodakszyn amerykańska, więc może chcieli dotrzeć do większej liczby widzów. jak dla mnie pozycja kultowa :)

ocenił(a) film na 10
reptile2006

Mocniejszego? Moim zdaniem większa ilość krwi, brutalności czy martwych ludzi nie dodała by mu mocy, wręcz przeciwnie. Sceny dające do myślenia i przesłanie które niesie ze sobą film są wystarczająco mocne. Robienie z tego filmu "rambo" wyszłoby raczej kiepsko i idiotycznie.

ocenił(a) film na 9
reptile2006

dla mnie film ideal jak na taka tematyke nic lepszego sie nie dalo zrobic a i ogldalem go wiele razy a pytanie skad maja tlumaczenie wiezien nie nawisci osoba nie potrafiaca wladac ang by to przetlumaczyla :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones