PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30633}

Więzień nienawiści

American History X
8,2 305 269
ocen
8,2 10 1 305269
7,1 29
ocen krytyków
Więzień nienawiści
powrót do forum filmu Więzień nienawiści

Obejrzałem ostatnio ten film i pomyślałem że faktycznie ta wojna nienawiści nie ma sensu , ale zobaczyłem później przypadkiem http://1v1.pl/164/czarnuch-uderzyl-dziewczyne.html
i znów punkt widzenia wraca na swoje miejsce.

Najgorsze jest to że takie zera ( jak na filmiku) są promowane do asymilacji z nami w imię czego ? Tolerancji, równości ? To ja dziękuję za taką tolerancję i równość gdzie "ciemnoskóry Europejczyk" , może uderzyć kobietę na ulicy.

A i nie dajcie sobie wmówić że tolerować to znaczy akceptować, tolerować to znaczy ZNOSIĆ.

ocenił(a) film na 8
Panks55

Osobiście coraz częściej wydaje mi się, że to po prostu sprawiedliwość dziejowa. Biały człowiek przez wieki niszczył i wyzyskiwał czarnych i czerwonych oraz z nieco słabszymi skutkami żółtych współbraci. Lata temu np zabraliśmy cały kontynent Indianom, zabijając, gwałcąc, deprawując i niszcząc- teraz Europę zalewa hidżra.
Człowiek jest najgorszym ze zwierząt, walkę między sobą mamy zapisaną w genach chyba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones