PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30633}

Więzień nienawiści

American History X
8,2 305 257
ocen
8,2 10 1 305257
7,1 29
ocen krytyków
Więzień nienawiści
powrót do forum filmu Więzień nienawiści

Gwałty więzienne powinny być refundowane bo widać, że to dobra metoda na resocjalizację...

dONMis

Może coś potrzeba na głowę ?
Proponuję młotek.

ocenił(a) film na 7
Branik_GT

ja noszę czapkę (zima w końcu idzie) i tobie też radzę bo ostatnie szare odmrozisz. Do czego to doszło by za modą młotki nosić...

dONMis

Widać że się nasłuchałeś pseudo TVNu skoro piszesz takie brednie. Wszystko co mówi telewizja o kibolach i o narodowcach to same głupoty. Oczywiście jestem przeciwnikiem chuligaństwa i wandalizmu, ale media za bardzo to wyolbrzymiają...

ocenił(a) film na 7
Grabka23

od razu wiedziałem , że znajdzie się ktoś kto zarzuci mi oglądanie tvn i kibicowanie partii rządzącej , zabrakło tylko informacji które są te właściwe media...a bredniami to są te użalania się , że to policja prowokowała do zadymy, w marszu uczestniczyłem , na nie jednym meczu byłem więc mi takich głupot nie wypisuj...

dONMis

Widzę że jesteś typowym internetowym prowokatorem :) który musi w necie popisac z panami kibolami bo rzeczywistości nie może.
Policja na marszu prowokowała to raz, nie zaprzeczaj tylko pooglądaj filmiki na youtube chyba że nie wierzysz w to co widzisz a to już inna sprawa.
Po za tym już nie raz pisałem że to strona na której powinno się komentowac sprawy związane z filmem a trudno znaleźc jakiś film pod którym nie ma wojny na słowa PiS-PO
Choc z góry mówie że nie jestem za żadnymi z nich :)

Także jak chcesz komentowac film to OK ale jeśli ma tu byc tuzin stron o pierdołach to wszyscy sobie darujmy.

ocenił(a) film na 8
dONMis

Naprawde ,nie wiem jak Ty kolego ogladales ten film jesli wyciagnales z niego takie wnioski...

dONMis

Wiem, Kolego, tak właśnie resocjalizują lesbijki w RPA. W III Rzeszy też. Pozdrawiam.

dONMis

A poza tym jeszcze jedno, wiesz co to jest spojler?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones