PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30633}

Więzień nienawiści

American History X
8,2 305 257
ocen
8,2 10 1 305257
7,1 29
ocen krytyków
Więzień nienawiści
powrót do forum filmu Więzień nienawiści

oglądałam ostatnio ten film i zwróciłam uwagę na pewną scenę, nie zauważyłam tego podczas wcześniejszego oglądania. kto tak naprawdę zgwałcił Dereka w tej scenie pod
prysznicem?

ocenił(a) film na 8
even2012eden

skinheaadzi z ktorymi wczesniej sie trzymal w wiezieniu

KubaLBN92

no właśnie tak mi się wydawało, za pierwszym razem jakoś nie wiem czemu pomyślałam, że czarni. Dlaczego to zrobili tak właściwie, bo mu się nie podobało że handlują z czarnymi?

ocenił(a) film na 8
even2012eden

taaak, że zarzucił im niekonsekwencję w ich poglądach:)

KubaLBN92

taa :) wielkie dzięki za pomoc, teraz już żadne szczegóły mnie nie dręczą :D miłego dnia

ocenił(a) film na 8
even2012eden

Wspaniale uczucie móc komus pomóc, jakby kiedys cos Cie dreczylo albo chcialabys fajny film znaleźć to zawsze mozesz sie odezwac
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
KubaLBN92

Nie do końca dlatego. Skinheadzi z więzienia handlowali z Latynosami, ale nienawidzili czarnoskórych, a Derek najpierw im zarzucił niekonsekwencje, a potem grał w kosza z czarnoskórymi. To było przyczyną gwałtu.

ocenił(a) film na 8
Hasan89

Czemu tylko 4?

ocenił(a) film na 8
KubaLBN92

Szczerze? Sam film miał kilka ciekawszych momentów, ale ogólnie przynudzał. Dobrze obrazował powód dla którego młodzi ludzie przyłączają się do grup chuligańskich i neonazistowskich. Film ogólnie słaby nie był, ale mnie nieco znużył, nie wciągnął (nie miał tego czegoś). Zawierał też kilka absurdów i był w miarę przewidywalny (łącznie z zakończeniem). Nie uważam tego filmu za gniot, ani za arcydzieło, stąd średnia ocena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones