PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32169}

Więzy krwi

Bound by Honor
7,9 6 601
ocen
7,9 10 1 6601
Więzy krwi
powrót do forum filmu Więzy krwi

9/10

ocenił(a) film na 9

Bardzo klimatyczny dramat o życiu w amerykańskim getcie i ówczesnych więzieniach cechujący się ogromnym realizmem. Być może jest długi ale podczas oglądania szanowałem i przeżywałem każdą minutę. Zdecydowanie polecam!

ocenił(a) film na 7
pachomir

tez podobał mi się ten film ma niezły klimat dawnych lat,,, zycie za kratami ,wojny gangów , braterstwo krwi, dziwie się tylko ze nie pokazał się sukcesem bo budzet miał 35 milionów za zarobił tylko ok 5 według danych z filmweb.. ? wiekszość podobnych filmów zawsze trafiała ludziom do gustów moze jest dla większosci za długi i nie są w stanie tyle wysiedzieć w skupieniu na dupie

użytkownik usunięty
pachomir

Również przyznaję że zrobił na mnie nie małe wrażenie. Dziwna sprawa z tym Paco - zamordował człowieka, kumpel poszedł za niego siedzieć a ten potem został gliniarzem i nie miał wyrzutów sumienia, nie przyznał się? No i jeszcze postrzelił tego kto za niego siedział (Miklo).

Miklo zabil Spidera a nie Paco

użytkownik usunięty
dzidek_skadkolwiek

chodzi oczywiście o to morderstwo przed więzieniem Miklo i wstąpieniem Paco do policji? Jeszcze raz obejrzę tą scenę.

Paco chcial zabic Spidera jeszcze na wzgorzu ale Miklo go powstrzymal.Po paru monutach Miklo sam go zabil "w obronie wlasnej"he

użytkownik usunięty
dzidek_skadkolwiek

faktycznie (jest na yt pełen odcinek), to ja nie wiem co wtedy oglądałem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones