PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=242114}

Wiatr buszujący w jęczmieniu

The Wind That Shakes the Barley
7,3 15 268
ocen
7,3 10 1 15268
7,1 9
ocen krytyków
Wiatr buszujący w jęczmieniu
powrót do forum filmu Wiatr buszujący w jęczmieniu

Ciekawe, kiedy będzie mozna zobaczyc w Polsce ten film. :) O ile *będzie* można

sibelius

Kurcze też mnie ciekawi, cóż to za film znów stworzył ten człowiek ... poprzednie jego produkcje były całkiem całkiem.

pozdrawiam miłośniczke filmów

ocenił(a) film na 7
sibelius

Skoro film ten zdobył to cenne trofeum, to pewnie (kiedyś) będziemy mogli sobie obejrzeć ;)

HerrDecadens

http://www.filmweb.pl/Tegoroczny,laureat,Z%B3otej,Palmy,w,polskich,kinach%2C2006 -06-01,news,News,id=29041 [www.filmweb.pl/Tegorocz...]
o proszę:)

ocenił(a) film na 9
sibelius

Film ma już na szczęście dystrybutora. Szkoda, że taki los nie spotkał Klimatów i Red Road...

Bodil

Uff, co za ulga :]

Lady_Snape

Tak, ulga, ale szkoda, że tak późno. Wszyscy już dawno obejrzeli, a u nas jak zwykle trzeba czekać niewiadomo ile... Oby tylko nie odsuwali daty premiery w nieskończoność aż w końcu wyjdzie za 3 lata na dvd... Bardzo czekam na ten film. Nie udało mi się go zobaczyć na tegorocznych ENH a dużo sobie po nim obiecuję.

ocenił(a) film na 8
sibelius

Mam dobra wiadomosc dla wszystkich chcacych obejrzec ten film. W poniedzialek wybieram sie na pokaz prasowy, wiec pewnie i w kinach pojawi sie calkiem niedlugo :) Pozdrawiam.

mon_3

W kinach pojawi się wprawdzie w grudniu, ale w ilu i gdzie, nad tym możemy się jeszcze zastanawiać...

ocenił(a) film na 8
Lady_Snape

Film jest fenomenalny. Mialam okazje go dzis obejrzec w towarzystwie samych krytykow filmowych ;) Film jest dobry, inny, zrobil na mnie wrazenie. Wiadomosc z pierwszej reki od BestFilmu: polska premiera 'Wiatru buszującego w jęczmieniu' 8 grudnia. A teraz wiadomosc dla samych Warszawiakow: napewno bedzie grany w Kinotece, watpie, zeby pokazywaly go duze kina, te wszystkie kino-, multiplexy, bo to nie ten rodzaj filmu..

ocenił(a) film na 9
mon_3

zdaje się, ze Hawana Andy'ego Garcii była w Poznaniu grana przez dziesięć dni i to w dwóch kinach (jedno na obrzeżach miasta, skomplikowany dojazd dla nie-kierowców, drugie w centrum handlowym - żadnego klimatu kina!). Jeśli nad "Wiatrem..." wisi podobne fatum, to chyba się powieszę. Na premierę iść nie mogę, bo mam zarezerwowane bilety na maraton Władcy Pierścieni. Niech się nie ważą wprowadzić tego do kin na jeden weekend!! łotry dystrybutorzy!

ocenił(a) film na 9
mon_3

ufff błogosławieni poznańscy emeryci: Rialto i Amarant. w Rialto będą przedpremiery!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones