PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1229}

Wichry namiętności

Legends of the Fall
7,7 98 878
ocen
7,7 10 1 98878
6,3 15
ocen krytyków
Wichry namiętności
powrót do forum filmu Wichry namiętności

Film świetnie zagrany, dobrze zrealizowany i malowniczy. Mimo to nieszczególnie mi się podobał.
Jest dla mnie coś irytującego w scenariuszu. Przede wszystkim, cały ten "problem Samuela", tak kluczowy dla psychologicznego rozwoju wydarzeń, wydaje mi się jakoś sztucznie rozdmuchany i nieprzekonywujący. ( A i aktor, który gra Samuela, jest zdecydowanie za mało urokliwy. Ot taka ciepła klucha. )

jo777

cos za duzo ochow i achow w tych komentach pod filmem, ktory z daleka wyglada jak przecietne romansidlo.

ocenił(a) film na 7
gnat8010

Scenariusz mocno naciągany pod te wichry (a raczej zaburzenia) namiętności. Straszny seksizm bije z tej opowieści. Jeszcze można zrozumieć tych odizolowanych od kobiet braci, bo po prostu natury nie oszukasz ;) Natomiast zastanawia mnie postawa Isabel. Strasznie ta rola wygląda na tle dzisiejszego feminizmu :) Ponowny seans po prawie 25 latach utwierdził mnie w przekonaniu, że Hopkins i Pitt zagrali rewelacyjnie, a reszta wali tandetą... szczególnie to braterstwo na wojnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones