PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1229}

Wichry namiętności

Legends of the Fall
7,7 98 789
ocen
7,7 10 1 98789
6,3 15
ocen krytyków
Wichry namiętności
powrót do forum filmu Wichry namiętności

Tristan to poj... sorry ale zobaczyl niedzwiedzia i mu odj...., wyjechal niewiadomo gdzie i po co zostawiajac kobiete z ktora dopiero co sie ożenil tak samo Samuel niby wielce zakochany w 3 dupy a wojowac mu sie zachcialo, generalnie to najbardziej przesrane miala ta kobieta non stop siedziala na ganku czekajac albo ze starym wpieprzala kolacje lol
Stary osiwial, tristana wje... niedzwiedz, ta sie zabila, tamta zabili, Samuela zabili, indiance przezyli z alfredem nie pamietam co sie stalo
omimo tego calego meksyku film mial cos w sobie, najbardziej wzruszyla mnie scena jak tristan wrocil a stary dostal wylewu i napial mu na tey tabliczce swojej ze jest szczesliwy, w ch.. nie moglem powstrzymac sie od placzu
pozdro ;)

ocenił(a) film na 10
jurand123

nawet twardziele płaczą ;] ...

ocenił(a) film na 8
jurand123

hehe, genialnie stresciłes film ;) jestem tego samego zdania:)

db2

Jurand123 jestem fanką Twojego opisu!! Wiem, że to kompletnie porypane, ale w przypływach złego nastroju czytam to streszczenie i momentalnie wybucham śmiechem! You make my day! pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
jurand123

popłakałam sie ze smiechu z Twojego opisu XD pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
jurand123

Zeby Tristian niewyjechał nic złego by sie niestało cały dramat przez NIego !!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones