PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11655}
5,8 2 090
ocen
5,8 10 1 2090
5,6 10
ocen krytyków
Widziadło
powrót do forum filmu Widziadło

uwielbiam

ocenił(a) film na 7

za klimat, aktorów, z innych (mniej więcej) tego typu ostatnio oglądałem Dom Sary, ale Widziadło to jeden z moich ulubionych obok Wilczycy cz. 1

Ketrid2_

Ja ten film obejrzałam jako nastolatka i jedyne co mi po nim pozostało to obrzydzenie, wstręt i niesmak. No ale każdemu pasuje co innego.

Saray

wstręt i niesmak? Koleżanka to się chyba jak nie pomyliła z filmem to co najmniej mocno zagalopowała..

tisoc

Nie zagalopowałam się. Trafiłam na ten film przypadkiem. Oglądałam go jako 12 latka i naprawdę mną wstrząsną. Sceny erotyczne mnie zniesmaczyły, w zasadzie byłam za młoda, żeby zrozumieć o co chodziło reżyserowi i scenarzystom. Za "moich czasów" dostęp do internetu był w zasadzie żaden, to był pierwszy film z mocniejszymi scenami jaki zobaczyłam. Dziś Widziadło pewnie nikogo by już nie zszokuje.

Saray

nie no jeśli 12 latka to w ogóle nie ma o czy mówić. Moja córka 12-latka też jest wstrząśnięta jak widzi całującą się parę i wydaję mi się że jej zniesmaczenie jest za każdym razem coraz większe......

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones