PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757913}

Wieczór gier

Game Night
6,4 86 411
ocen
6,4 10 1 86411
6,1 28
ocen krytyków
Wieczór gier
powrót do forum filmu Wieczór gier

Z jaką ja ekscytacją szłam na ten film ...zwłaszcza ,że temat wydawał się fajny no i lubię Jasona Batemana...Niestety ...film totalna porażka...nuda ,przeciągnięte do granic absurdu sceny ...taka "Ostra noc" ze Scarlett Johannson tylko o wiele gorsza (a wydawać by się mogło ,że nic jej nie przebije) .Nie wiem ...no straszne to było i jedna scena tak obrzydliwa ,że miałam ochotę wyjść bo również diabelsko przeciągnięta,już nie mówiąc o tym ,że absurdalna...stracone pieniądze ...ale jak to mówili w kabarecie ,dobrze ,że popcorn był zajebisty haha

ocenił(a) film na 9
white_lady

Ufff, dałaś radę skończyć komentarz, całe szczęście, że Ci kropków nie zabrakło, bo bym chyba nie zasnął.

ocenił(a) film na 9
MrXander

Czego można spodziewać się po osobie, która daje 9 za Bridget Jones a tylko 3 za Whiplash.

ocenił(a) film na 2
milagros69

Serio ?? ty oceniasz mnie ?:P dałaś temu filmowi 9 ??? Faktycznie master kunsztu i dobrego smaku ;p Bridget 100 razy bardziej ma jakiś sens niż to coś. Whiplashowi dałam 3 bo był dla mnie nudny i obrzydliwy(wiem czym jest ambicja ale to auto to już przesada). Doceniam raczej twórczość Woodyego Allena i takie produkcje jak Terminal , Forest Gump , Lektor , Skazani na Shawshank ,rekiny wojny ,Nowe życie itp ..To ,że mi d...nie urwało po Whiplashu nie znaczy już ,że jestem głupia.Wole filmy ,które mają więcej do powiedzenia i uderzają w psychikę i relacje zachodzące pomiędzy ludźmi,Komedie jak Bridget Jones oceniam inną skalą.9 dałam za to ,że mnie rozluźniła i pozwoliła oderwać się od własnych myśli przy tej przytłaczającej rzeczywistości a nie ,że jest wybitnie inteligientna ... Zluzuj

ocenił(a) film na 6
milagros69

Przecież widzisz, że to jakieś ograniczone dziewcze, które nie potrafi sklecić dwóch, logicznie brzmiących zdań. Jej bujanie w chmurach i niewybredny gust filmowy, bezpośrednio przekłada się na bełkotliwą mowę.

ocenił(a) film na 2
MrXander

jakiś problem masz ze swoją osobą? Po co go czytałeś ? Tak bardzo zachwycony tym szajsem byłeś?:)

ocenił(a) film na 2
MrXander

"Porządne dialogi, ciekawe gagi, komedia kompletna" ? Chyba kompletnie do dupy . Rozbawiłeś mnie do łez bardziej niż Twój komentarz zwłaszcza ,że 10 dałeś za Ojca Chrzestnego,który wg mnie jest po za skalą oceniania. Ale jak dla Ciebie Wieczór gier był tylko jedno oczko gorszy od Ojca... no to spoko .Liczę się z Twoją opinią i czuję się jakże głupio haha

ocenił(a) film na 6
white_lady

To ile miał dać, skoro 10 to najwyższa ocena? Miał odstąpić od oceniania, skoro jest poza skalą? To raczej Twój tok rozumowania jest poza jakąkolwiek skalą średnio rozwiniętego neandertala.

ocenił(a) film na 2
Bokciu

Nie znasz mnie, więc nie oceniaj

ocenił(a) film na 2
Bokciu

Dałam ocenę dwa filmowi ,który jest tak denny ,że szkoda gadać ,Ty dałeś 6? i to ja jestem neandertalem .Jaki jest Twój tok rozumowania skoro takim szajsem się zachwycasz? no raczej respektu do Ciebie nie nabrałam ;p

ocenił(a) film na 6
white_lady

No i nadal się pogrążasz. Czy Ty czytasz co ja piszę? Odniosłem się do oceny "Ojca" który podobno jest poza skalą, a nie filmu o którym jest mowa w powyższym temacie.

ocenił(a) film na 2
Bokciu

Nie pogrążam .Wiem ,że chodziło Ci o "Ojca" . Mi natomiast chodzi o to ,że bronisz kogoś kto dał tej dennej komedii 9 a mnie się czepiasz ,nazywasz neandertalem ,który w dodatku ma niewybredny gust .Faktycznie Wieczór gier jest oryginalny.Szkoda gadać

ocenił(a) film na 2
Bokciu

a i polecam Ci "Dom wygranych" .Na pewno na Twój poziom panie "wysoko rozwinięty Homo sapiens" ;)

ocenił(a) film na 3
white_lady

Zgadzam się. W połowie z dziewczyną zrezygnowaliśmy... A dokładnie po scenie z doktor Quinn.

ocenił(a) film na 2
lakimakromedia

No i to rozumiem. Jeden z bardziej żenujących filmów jakie widziałam z tego rodzaju

ocenił(a) film na 4
white_lady

Potwierdzam strata czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones