PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100427}

Wieczna północ

Permanent Midnight
6,5 378
ocen
6,5 10 1 378
Wieczna północ
powrót do forum filmu Wieczna północ
Mothyff

Ocena wyższa niż na IMDb więc nie wiem o co chodzi.

ocenił(a) film na 5
Mothyff

Wstyd i żenada to dodawać taki wpis.

KAROLsas

niby czemu? jakieś rzetelne argumenty czy bo tak i tyle?

Mothyff

Kim jest poloczek?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mothyff

Ahaaa..

filthy_pig

heja.... "zakompleksiona gnida która nic nie osiągnęła ale siedzi i hejtuje" - ta jakby się zgadzało :D

Mothyff

Czyli jesteś poloczkiem.

A_La

bo doceniam dobre kino?

Mothyff

Każdy normalny człowiek czytając twoje wypowiedzi dojdzie do tego samego wniosku co ja. I doceniaj sobie dobre kino ale nie obrażaj innych. Mają prawo oceniać tak jak chcą i nic ci do tego. Zresztą sam/a dałeś/aś definicję słowa poloczek i to właśnie jesteś ty.

A_La

ok rozumiem dziękuję za te wyżaliny, poprawiły mi humor.

Mothyff

Wszystkie Twoje posty w tym temacie są seriami epitetów bez żadnego uzasadnienia. Ludzie ocenili film inaczej niż byś chciał, wobec tego piszesz wyzwiska.

hyrkan

ciągle kłamiesz, żyjesz kłamstwami, pogrążasz się coraz bardziej, twoje życie trolla to studnia kłamstw bez dna.

Mothyff

A jakieś rzetelne argumenty mógłbym prosić?

hyrkan

ciągle kłamiesz, żyjesz kłamstwami, pogrążasz się coraz bardziej, twoje życie trolla to studnia kłamstw bez dna.

Mothyff

w sumie Ty jesteś "poloczkiem"?

hyrkan

ciągle kłamiesz, żyjesz kłamstwami, pogrążasz się coraz bardziej, twoje życie trolla to studnia kłamstw bez dna.

Mothyff

No, widać jak doceniasz :)

hyrkan

ciągle kłamiesz, żyjesz kłamstwami, pogrążasz się coraz bardziej, twoje życie trolla to studnia kłamstw bez dna.

Mothyff

W sumie zatem udowadniasz, że to do Ciebie przede wszystkim stosują się Twoje słowa. Cel średni, ale trudno o lepsze wykonanie.

hyrkan

ciągle kłamiesz, żyjesz kłamstwami, pogrążasz się coraz bardziej, twoje życie trolla to studnia kłamstw bez dna.

Mothyff

Wiesz, gdybyś choć umiał poprzeć ten zarzut jakąś argumentacją, to byłoby o czym rozmawiać.

hyrkan

przykro mi że nie masz życia.

Mothyff

No ale nie umiesz poprzeć żadną argumentacją i przez to Twoje rozmowy mają niski poziom.

hyrkan

umiem - tracisz czas na wyszukiwanie moich postów, które napisałem, żeby w nich trollować, - czyż to nie typowy brak życia?

Mothyff

"które napisałem, żeby w nich trollować" - zgodnie z zasadami języka polskiego niniejszym przyznałeś się, że piszesz posty, żeby w nich trollować

Dziękuję.

hyrkan

wymyk trolla? ktoś ci w to uwierzył? zacznij żyć trollu! już za późno? za głęboka jama? no jak mi przykro...

Mothyff

Mothyff, napisałeś, że Twoim celem było trollowanie.

Wiele osób skrytykowałeś za ich polszczyznę, teraz się okazuje, że ekspertem nie jesteś.

hyrkan

ktoś cię słucha?czyta?, wiedz że tego nie czytam tylko kopiuje, sprawdzam wytrzymałość trolla. Twoja jest dosyć spora, zmarnujesz nawet rok żeby mieć satysfakcję z trollowania.

Mothyff

Poprawże tę interpunkcję, na to się patrzeć nie da. Nawet człowieka nie obrazisz po polsku?

hyrkan

ktoś cię słucha?czyta?, wiedz że tego nie czytam tylko kopiuje, sprawdzam wytrzymałość trolla. Twoja jest dosyć spora, zmarnujesz nawet rok żeby mieć satysfakcję z trollowania.

Mothyff

Też mi nowość. Przecież to widać było od początku, że nie czytasz, co Ci piszą rozmówcy.

hyrkan

tak o tobie piszą twoje ofiary : ''Może i przeczytałeś jakieś książki i skończyłeś jakąś szkołę, ale w mojej ocenie jesteś bardzo smutną, samotną, płytką osobą.
Popracuj nad życzliwością i wszystko będzie dobrze, może nawet zyskasz paru przyjaciół.
Nie pomyl tylko mojej opinii z obrażaniem, moim zdaniem nie jesteś głupi. Jesteś tylko wredny i złośliwy. '' - tak piszą o tobie twoje trollowe ofiary.
a kiedy już nie masz merytorycznych argumentów atakujesz rodziców jak przedszkolak - ''Twoja ocena jest nieinteresująca nawet dla Twoich rodziców'' - czy może ten argument uważasz za wielce merytoryczny?

Mothyff

Trzeba przyznać, że gdy kopiujesz cudzy tekst, to jest tam mniej błędów, niż gdy piszesz własny.

hyrkan

ileż to setek ludzi już strollowałeś? co wchodzę w twój temat to tylko trollujesz i trollujesz ludzi miesiącami, wszyscy mają ciebie dosć, czy naprawdę nie masz nic lepszego do roboty niż trolling? a już myślałem że może się mylę, ale nie, jednak wyszło na jaw że trolling to twój życiowy pokarm, co jest doprawdy bardzo żałosne i smutne zarazem. Ale też i śmieszne bo czasem zabawnie jest się pośmiać z cudzego umysłowego nieszczęścia i trolla typu - wyszukiwacz.

Mothyff

Interpunkcja to dla Ciebie też jakaś magia? :)

hyrkan

kolejny unik trolla od tematu? ileż to setek ludzi już strollowałeś? co wchodzę w twój temat to tylko trollujesz i trollujesz ludzi miesiącami, wszyscy mają ciebie dosć, czy naprawdę nie masz nic lepszego do roboty niż trolling?

Mothyff

A odpisałeś kiedyś w temacie?

hyrkan

ileż to setek ludzi już strollowałeś? co wchodzę w twój temat to tylko trollujesz i trollujesz ludzi miesiącami, wszyscy mają ciebie dosć, czy naprawdę nie masz nic lepszego do roboty niż trolling?

Mothyff

Przypomnij mi, czemu obrażałeś Polaków?

hyrkan

won trollu!

Mothyff

Spoko. Ale czemu obrażałeś Polaków?

hyrkan

won trollu !

Mothyff

Napiszesz, spojrzysz na własny post, a potem się nie wstydzisz tej spacji przed wykrzyknikiem. Brr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones