PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32348}

Wieczny student

Van Wilder
6,6 170 408
ocen
6,6 10 1 170408
5,3 7
ocen krytyków
Wieczny student
powrót do forum filmu Wieczny student

Klozetowy humor

ocenił(a) film na 1

w najgorszym wydaniu. 1/10, debilna komedyjka pełna gagów wywołujących obrzydzenie.

Wertyp

aha...

użytkownik usunięty
Wertyp

Mam takie same odczucia względem tego czegoś. Myślałem, że resztki włosów mi wypadną, jak zobaczyłem Rysia Bragga wypróżniającego się do wiadra. Mało tego - jeszcze przed samiuśkim końcem musieli go pokazać, jak siedzi na kibelku z gazetą. Cholerka, no jakby mogło być inaczej? I dodali jeszcze odpowiedni dźwięk, żeby wyglądało bardziej realistycznie, czytajcie - żeby niektórym ludziom łatwiej było się wyrzygać. Sorry, Gregory, ja więcej tego nie ruszę.

Wertyp

Nie mam pojęcia dlaczego ten "film" ma tak wysoką notę, to oznacza że zakakujący był nie tylko debilizm filmu, ale i to że jest tak dużo ludzi którym się to mogło podobać ...

ocenił(a) film na 1
k2127

Każdy ma inne poczucie humoru (i dobrego smaku). Mnie osobiście tego typu produkcje definitywnie odrzucają, ale mają swoich fanów.

ocenił(a) film na 1
Wertyp

Najobleśniejszy film jaki puszczają w telewizji przed 22! Jedyny film na którym zwymiotowałam. Za rzygopędną scenę z ciastkami ma ode mnie 1/10 i nie rozumiem ludzi, którym się to podoba.

ocenił(a) film na 1
FearTheRipper

A są jeszcze dwie następne części :)

ocenił(a) film na 1
Wertyp

Zgadzam się całkowicie. Nie wiem jak ten filmopodobny twór może mieć tak wysoką ocenę, przecież tam nie było nic śmiesznego, no chyba że kogoś śmieszy koleś srający do wiadra. Jeden z gorszych filmów jakie dane było mi oglądać i z przyjemnością wystawiam mu ocenę 1/10, choć to i tak za dużo dla tego czegoś. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Wertyp

"Scott Pilgrim kontra świat" prezentuje za to górnolotny humor...

rock79

Inteligentniejszy z pewnością. A ten film to oblecha i tyle

ocenił(a) film na 7
mirekmazurkiewicz28

"Inteligentniejszy z pewnością"
Yhm, oczywiście.

rock79

Ci się film podoba i ok. Ale humor ma klozetowy, nie ma co go na siłę bronić

ocenił(a) film na 7
mirekmazurkiewicz28

Ale taki miał być. W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju można tak samo określić, a dałeś mu 6...

rock79

Jasne, to też nie ambitny film. Ale niesmacznych scen raczej nie lubię. Nie jestem "ę"i "ą" i umiem pośmiać się z głupich żartów. Tutaj dla mnie było jednak sporo za dużo

ocenił(a) film na 7
mirekmazurkiewicz28

Scena z wylewaniem zawartości WC do miejskiej kanalizacji też raczej nie jest szczytem dobrego smaku ;)

rock79

Ale to tylko jedna scena. Wieczny student serwuje bąki, spermę, ohydne choroby i tym podobne. Zbyt duże skomasowanie tego typu żartów.

ocenił(a) film na 1
Wertyp

...ale Tara śliczna :)

ocenił(a) film na 8
SylviaBlack

pewno uważasz się za jakiegoś choć trochę znaczącego krytyka, ale no niestety. rozumiem że o gustach się nie dyskutuje ale ocenianie filmu na 1 bo 'to humor dla plebsu, a nie dla takiej znawczyni'..

użytkownik usunięty
Wertyp

Też jestem zdania, że to był słaby film, chociaż nie był tak zły, żeby mu dać aż 1/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones