PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=828337}

Wiedźmy

The Witches
4,9 7 187
ocen
4,9 10 1 7187
3,2 6
ocen krytyków
Wiedźmy
powrót do forum filmu Wiedźmy

Eva Green zdecydowanie najbardziej pasowałaby do tej roli, bo pokazała w wielu filmach, że świetnie odgrywa takie postacie. Jakoś nie jestem przekonana wyborem Anne Hathaway

ola212010

Po obejrzeniu zwiastuna stwierdzam że Anjelica Huston jest nie zastąpiona I nikt nie przebije jej w roli jej wysokości wiedźmy. Boże tyle czekałem na ten remake.. Tyle znanych nazwisk.. Wyczuwam że to będzie przepełnione cgi g***o

wojtek3_2

Zobaczyłam Wiedźmy jakieś 20 lat temu i oglądając teraz remake poczułam trochę tego samego klimatu, także myślę, że nie jest tak źle.

ola212010

Po co? By dziesiąty raz zagrać identycznie?

lew890

Uwielbiam Evę Green, ale racja, to byłaby kolejna rola w stylu Penny Dreadful. Anne Hathaway ma w sobie coś złowieszczego, mi się podoba.

ola212010

Ale w tym filmie chyba nie ma rozbieranych scen.

ola212010

Anne to wgl jest taka nijaka aktorka. Rola kobiety kota też chybiona. No a o oscarze za "nedzników" nawet sie nie wypowiadam.

ola212010

A ja się cieszę, że w końcu takiej roli nie odegra Eva Green. Bardzo ją lubię ale jak aktor bądź aktorka odegra 10 podobnych ról to staje się to mdłe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones