PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=592843}

Wiek Adaline

The Age of Adaline
7,2 174 898
ocen
7,2 10 1 174898
5,3 10
ocen krytyków
Wiek Adaline
powrót do forum filmu Wiek Adaline

Fabuła przewidywalna do bólu, postacie schematyczne, irytujący narrator wyjaśniający akcję nawet największemu głupkowi na sali. Ewidentnie film kierowany do amerykańskiego widza.
Do tego główna bohaterka, grała opanowawszy warsztat w zakresie posągowego bycia na ekranie i niemego szlochu z płynącą z prawego oka jedną łzą oświetloną malowniczo w zachodzącym słońcu. Główna bohaterka wykorzystała 80 lat na naukę 4 języków obcych. Nazwanie takiego życia stratą czasu to truizm.
-spoiler-
Jest taka scena gdy Adaline siedzi z Ellisem na kanapie i obserwują razem salę, szkoły tanecznej. To mówi wszystko o jej zmarnowanym potencjale życia. Zamiast z życia korzystać, obserwowała go tylko przez dziesiątki lat.
Happy end, wzbudził we mnie taki niesmak, iż wyszedłem z kina przed czasem co mi się nigdy nie zdarzyło.
Pozytywy filmu to Harrison Ford, którego nie widziałem w takiej formie aktorskiej. Na starość może być świetnym aktorem dramatycznym.

ocenił(a) film na 5
nawieczor

popieram film nudny i jeszcze SPOILER ten happy end z tym włosem siwym na końcu...

nawieczor

Zgadzam się, jedynie Harisson Ford dobrze zagrał i sceny z jego udziałem są godne obejrzenia. Główni bohaterowie mdli, cała historia niedorzeczna i generalnie nie polecam. Ani to romansidło ani baśń, takie niewiadomo- co.

nawieczor

chąc nie chąc tu zarzałem :P

ocenił(a) film na 6
nawieczor

Narrator wyjaśniał elementy sci-fi, które w przeciwnym razie byłyby uznawane za cuda.
Posągowa bohaterka pochodziła z zupełnie innych czasów, a jej wyobcowanie można tłumaczyć wieczną ucieczką. Cztery języki obce znała według młodego Harrisona Forda dużo wcześniej, a jemu przecież nie mówiła całej prawdy. Scena z książką w alfabecie Braille'a sugerowała, że umiała więcej.

ocenił(a) film na 7
nawieczor

nudny ale nawet fajnie zrobiony

nawieczor

Nie wiem czy po osiemdziesięciu czy stu latach spędzonych na ziemi chciałoby mi się jeszcze tańczyć;P pewnie też bym usiadła na kanapie i podziwiała tańczących.

nawieczor

dodam tylko amen:)

ocenił(a) film na 5
nawieczor

nie mogłabym się zgodzić bardziej.

ocenił(a) film na 6
nawieczor

Tak! Nie rozumiem tylko czemu ten film ma taką wysoką ocenę? Podejrzewam, że może fani Blake Lively z sympatii do niej stawiali dziesiątki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones