PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=592843}

Wiek Adaline

The Age of Adaline
7,2 174 866
ocen
7,2 10 1 174866
5,3 10
ocen krytyków
Wiek Adaline
powrót do forum filmu Wiek Adaline

Dlatego miał niewydolność nerek. 3/10

ocenił(a) film na 8
Jandu

To był łosoś :)

ocenił(a) film na 5
Jandu

Moze Ada celowo to robiła, żeby psa niem usieć oddawać do schroniska? W koncu niedługo miała się przenosić...

ocenił(a) film na 8
laxman

porażka.....

laxman

Miała się przeprowadzić na farmę. Jaki byłby sens oddawać psa do schroniska?

ocenił(a) film na 7
luke_1227

miała przeprowadzać się z psem. przecież tłumaczyła mu że musi jeść bo pieski na wsi zawsze dużo jedzą. Śmierć psa była tu ukazana jako rodzaj przemijania.

ocenił(a) film na 7
Mauna_Kea

To miało pokazać, że wszystko minie, oprócz bohaterki.

ocenił(a) film na 7
Basix3

jak już tutaj wielokrotnie pisałem, lepiej by było jakby córka umarła - wtedy by było pokazane że wszystko minie, oprócz bohaterki ;)

ocenił(a) film na 7
Mauna_Kea

Może twórcy stwierdzili, że to już będzie za dużo... Nie chcieli aż takiej dramy...?

ocenił(a) film na 7
Basix3

możliwe, ale w co drugim smutnym filmie psy i inne zwierzęta umierają naturalnie, czy wpadają pod auto. Więc to jest takie.... oklepane, a dla mnie w tym filmie wręcz żenujące. Piesek umiera, ale córka żyje sobie w najlepsze. To mnie nie przekonało. Ale muszę przyznać, że podróż Adelaide taksówką wywarła na mnie wrażenie, może nie sama scena, ale jak tam opowiada co się zmieniało i jak. Ostatnio jechałem przez część swojego miasta, gdzie nie było mnie z 5-10 lat i tyle się pozmieniało... że dostrzegłem to jak czas biegnie. A minęło 5-10 lat, a co to będzie za 25 :O

ocenił(a) film na 8
Mauna_Kea

Teraz wszystko zmienia się tak szybko... A może zawsze się zmieniało?

Pomijając dobry film, dla mnie Blake Lively zawsze już będzie po prostu Sereną Van Der Woodsen :D

ocenił(a) film na 8
Jandu

Był to łosoś i można karmić nim psy, ale z umiarem

ocenił(a) film na 8
Jandu

Ludzie, nieważne czy to był łosoś czy tuńczyk! Tu nie o to chodziło. W trakcie jednej ze scen można zobaczyć, że ten pies po prostu nie chce już jeść swojego "psiego" jedzenia. Dlatego Adaline dawała mu później rybę (małe ilości) żeby pies jadł cokolwiek i nabierał siły.

Jandu

Wreszcie wiem o czym jest ten film. Musze w końcu obejrzeć bo uwielbiam filmy o czworonogach. Jak dobrze że na filmwebie można znaleźć tak wartościowe i rzetelne opinie! :D

ocenił(a) film na 10
Jandu

Miał niewydolność nerek, bo tak było w scenariuszu

Jandu

Mój zawsze wyżera kotom.....

ocenił(a) film na 10
Jandu

... a ludzie nie powinni pić alkoholu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones