PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=592843}

Wiek Adaline

The Age of Adaline
7,2 175 014
ocen
7,2 10 1 175014
5,3 10
ocen krytyków
Wiek Adaline
powrót do forum filmu Wiek Adaline

Zastanawia mnie jak to możliwe, że w głównej osi fabuły córka Adaline jest obiektywnie starsza od byłego kochanka matki, Williama. William mówi, że poznał Adaline w wieku (bodajże) 26 lat. Przypuśćmy, że związek trwał ok. pół roku. Później Adaline poznała ojca Flemming (po 8 miesiącach ślub, po trzech narodziny córki; tego jednak dokładnie nie pamiętam, przyjmijmy więc, że dziecko urodziło się po 2 latach znajomości). Patrząc na mocno już podstarzałą Ellen Burstyn (a o jej starości świadczą chociażby pełne niepokoju rozmowy + fizjonomia), kobieta ma jakieś 80 lat. William - Harrison, gdyby się uprzeć, ma maksymalnie 75, chociaż i tak dałabym mu 70 w porywach, podczas gdy wg historii powinien już mieć 110 lat!! Why?! Dlaczego tak???

ocenił(a) film na 10
Regista

Adaline wzięła ślub w 1927 roku o ile się nie mylę (a jak się mylę, to niewiele), a niedługo potem na świat przyszła Flemming. Następnie śmierć męża Adaline i wypadek (w tym momencie Flemming ma 5 lat, a Adaline chyba 29). Adaline spotkała Williama w latach 60. , gdy już się nie starzała. W tym czasie jej córka była już dorosła, także pomiędzy Williamem a Flemming nie ma zbyt dużej różnicy wieku- stawiam jakieś 10-15 lat, może mniej. Film oglądałam już dość dawno, więc mogłam pomylić daty, mam jednak nadzieję, że pomogłam.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Regista

Czy naprawdę nikogo nie zastanawia fakt, że matka Adaline nie wygląda na co najmniej 120 lat?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones