PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1183}
7,7 42 892
oceny
7,7 10 1 42892
7,5 10
ocen krytyków
Wielki Szu
powrót do forum filmu Wielki Szu

Miejsce filmu ????

ocenił(a) film na 10

Bardzo mnie ciekawi jak to małe miasteczko się nazywa w rzeczywistości a chodzi mi o Lutyń wiem na pewno że okolice gdzieś chyba Wałbrzycha lub gdzieś w Sudetach ale gdzie to nie wiem bo sprawdzałem na mapie nie ma takiego miasteczka LUTYŃ. Czy może ktoś mi pomóc w tym ???

ocenił(a) film na 10
Philips80

Ta miejscowość to WAMBIERZYCE. Urocze miasteczko w Kotlinie Kłodzkiej. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
schizmo

Dzięki wielkie !!!

ocenił(a) film na 10
Philips80

a stacja kolejowa to miasteczko Radków

ocenił(a) film na 8
unfamiliar

Nie Radków, tylko Polanica Zdrój.

schizmo

Wambierzyce..no cholera byłem tam jakies 5 lat temu! Ten Lutyń cos mi przypominał...teraz wiem co:)

Philips80

Wysiadałem na tej stacji i zwiedziłem Wambierzyce, bardzo ładne miasteczko.

ocenił(a) film na 10
pete109

a zwiedzałeś Radków, rynek?

unfamiliar

De facto to mieszkałem w Radkowie, ale nie w samym miasteczku tylko kilka kilometrów od niego. Byłem w Radkowie i w Wambierzycach (na rowerze), starałem się trochę pooglądać i pozwiedzać. Wambierzyce mi się bardziej podobały.

ocenił(a) film na 10
pete109

chętnie bym tak kiedyś pojechał, bo nigdy tam nie byłem, jedynie fotki z neta widziałem, na pewno ciekawie

użytkownik usunięty
Philips80

KINO TO MAGIA SZTUKA OSZUSTWA MONTAŻU , TO SEKWENCJE ŁĄCZONE, STACYJKA TO POLANICA ZDRÓJ, POTEM WAMBIERZYCE I TAK NA ZMIANĘ, DOM NIEMCZYKA TO RÓWNIEŻ POLANICA , CO CIEKAWE ADRES JEST TAKI SAM JAK W RZECZYWISTOŚCI ULICA MARIAŃSKA.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones