PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11664}

Wielki napad na pociąg

The First Great Train Robbery
7,0 3 731
ocen
7,0 10 1 3731
Wielki napad na pociąg
powrót do forum filmu Wielki napad na pociąg

super

użytkownik usunięty

kapitalne kino connery i sutherland genialni anne down piekna polecam.

ocenił(a) film na 9

Zgadzam się w 100% z autorem tematu. Film świetnie zrealizowany, pełno w nim humoru, wdzięku ale też akcji i napięcia. I to nie sztucznie budowanego tylko wynikającego wprost z fabuły. Duet Connery-Sutherland pierwsza klasa. Szkoda, że o ile mnie pamięć nie myli, to jedyny film, w którym spotkali się na ekranie...

ocenił(a) film na 8

Wybitny film swojego gatunku gatunku (sensacyjno-przygodowy): wciągająca fabula, niezwykła atmosfera i oczywiście idealna gra aktorska (zwłaszcza Sutherland, choć jest to czysto subiektywna opinia biorąc pod uwagę moja dużą sympatie dla tego aktora).


Oczywiście nie jest to film idealny, każdy w zależności od gustu i uwagi może dopatrzyć sie w nim wad, mnie zraziła tylko jedna scena : zabójstwo szybkiego Willa(chyba taki miał przydomek. Jedyna scena, która w mojej opinii nie pasowała do całego obrazu filmu, która nadawała mu nutkę niepojawiającego się wcześniej okrucieństwa i wymagala od widza wiekszej powagi.

W kilku słowach ujmując: gorąco polecam każdemu, kto nie miał jeszcze przyjemności obejrzeć tego filmu, zwłaszcza jeżeli chciałby obejrzeć film "lekki i przyjemny"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones