PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30760}

Wielki podryw

Heartbreakers
6,6 40 167
ocen
6,6 10 1 40167
5,2 11
ocen krytyków
Wielki podryw
powrót do forum filmu Wielki podryw

mieszane uczucia

ocenił(a) film na 7

nie wiem dlaczego premiera tego filmu, kiedys chyba widziałem info iz miałabyc w czerwcu potem w sierpniu a teraz juz na listopad przesuwaja. jak znam życie to nie bedzie go juz w polskich kinach.
ja widziałem go wczoraj i musze przyznac troszke za spokojna jest pierwsza połowa filmu. mialem nadzieje ze zobacze lepsza komedie z lepszym aktorstwem. zawiodłem sie na grze Sigourney Weaver, w niektórych scenach wrecz serialowe aktorstwo, a moze takie własnie miało byc ? moze rezyser tak sobei zażyczył? kilka scen bym zmienił bo ich poziom jest tak naciagany ze sie chce płakac. Fakt faktem ze jest kilka scen sciemsznych i romantycznych. Rola Gene'a Hackmana tez jest jakas taka wcale nie wymagajaca. oglada sie go wiec całkiem spokojnie bez wielkich emocji, ot taki filmik na wieczorek przy piwku we dwoje. dałbym 8/10 ale jednak czegos brakuje i nawet moim zdaniem najlepsza w tym filmie rola Jennifer Love Hewitt ( Page) chyba mnie nie przekona do tej noty wiec -7-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones