PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30760}

Wielki podryw

Heartbreakers
6,6 40 167
ocen
6,6 10 1 40167
5,2 11
ocen krytyków
Wielki podryw
powrót do forum filmu Wielki podryw

znaczy ja to zinterpretowałam tak że Dean specialnie umówił się z tą Barbarą żeby mogli z Maxie odzyskać pieniądze które Barbara im zabrała (chodzi mi o tą końcową scene co Dean siedzi z barbarą w restauracji na polu i Maxie ich obserwuje) Ale można to różnie zrozumieć że np to Maxie kazała Barbarze udawać żeby znów oszukać Deana. A wy jak to zrozumieliście?

Ama97

Jeśli napiszesz to jeszcze raz, korzystając z zasad interpunkcji i kompozycji, to może będzie się dało zrozumieć, o co Ci chodzi...

ocenił(a) film na 10
ppaulinaa

rzecz w tym że pisze to z takimi emocjami że nie moge tego ogarnąć :)

ocenił(a) film na 8
Ama97

Zrozumiałam to,że Dean z Maxie chcą odzyskać pieniądze i oszukują Barbarę, ale faktycznie można to różnie interpretować, jednak ta wersja jest nabardziej logiczna i jej się trzymam.

ocenił(a) film na 10
karolajnaa_77

ja też :)

Ama97

Nie sądzę, żeby Maxie chciała z powrotem współpracować z Barbarą - po tym, jak ją oszukała. Po za tym - w końcowej scenie widać, że to Dean flirtuje z / podrywa Barbarę - czyli moim zdaniem Barbara w ostatniej scenie była "ofiarą".

ocenił(a) film na 5
elema

tak, też mi się tak wydaje. i to by wskazywało że jednak Maxie i Dean nieźle się razem bawią i idą na całość. Córka "przeszła na emeryturę" a w jej miejsce do spółki wszedł Dean. A może to tylko jednorazowy pomysł :))

Ama97

W końcowej scenie Barbara nazywana Deana, Stanleyem, więc można przyjąć, że to Dean został nasłany na Barbarę, a nie odwrotnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones