PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36875}

Wielki szef

Tang shan da xiong
7,2 5 710
ocen
7,2 10 1 5710
Wielki szef
powrót do forum filmu Wielki szef

Kiedy ktoś w końcu wyda to na DVD? Jestem fanem Bruce i filmów karate z lat 70 - tych, ale w ofercie naszych dystrybutorów praktycznie ich nie ma. Kiedy to się zmieni?

holstensa

no właśnie czekam od roku aż ktoś wyda big bossa

ocenił(a) film na 9
holstensa

teraz wyszła nowa ,,Złota kolekcja kina kung-fu" w tym jest wielki szef gra śmierci I II z polskim lektorem ja kupiłem z 19.99zł polecam

ocenił(a) film na 8
czdzbolo38

Ja także kupuje. Wiadomo jakie filmy wchodzą jeszcze w skład kolekcji?

ocenił(a) film na 9
czdzbolo38

z tej kolekcji sa jeszcze wielki szef gra śmierci 1,2 z brucem lee i ręka śmierci i król smoków z jackie chanem ale myśle że ta kolekcja filmów kung fu się powiększy bo chcę mniec filmy z bolo yeungiem dobra klata

ocenił(a) film na 8
czdzbolo38

Dzięki za info. Świetnie, że ktoś wreszcie wyda stare klasyki kina kopanego. Masz może jakiś link do strony z kolekcją?

ocenił(a) film na 9
czdzbolo38

nie znam stronki ale sprawdź na empik filmy filmy fabularne filmy karate i sztuki walki
http://www.empik.com/filmy/fabularne/karate-i-sztuki-walki,330216,k

ocenił(a) film na 9
czdzbolo38

masz może albo znasz kogoś kto ma filmy z bolo yeungiem albo gdzie można je zdobyć

ocenił(a) film na 8
czdzbolo38

Ja mam Wejście smoka, Krwawą walkę i Shootfighter 1 i 2, a z wydanych u nas na DVD widziałem jeszcze chyba tylko Krwawy Sport i Pazury Tygrysa 2. Wszystkie dostępne na allegro i w sklepach internetowych. Coś się u nas ruszyło z filmawi walki na DVD także pozostaje czekać.

ocenił(a) film na 9
holstensa

wiem że pazur tygrysa 2 będzie od 5 lutego w kolekcji kino kung fu
za 19.98 to sobie kupie a resztę np.krwawa walka to jest podróbka krwawego sportu bo jak sie nie myle to bolo ma w tym filmie wytatuowane coś na czole czy coś takiego a shootfighter 2 był w media marktcie w tych "koszach" za 14.99 chciałem kupic ale brakowało mi chyba 4 zł. bo już kupiłem inny film chciałem go kupić następnym razem ale go już nie było a shootfighter 1 skąd masz

ocenił(a) film na 8
czdzbolo38

SHOOTFIGHERA 1 i 2 wydał ten sam wydawca Filmmedia http://www.filmmedia.com.pl/shootfighter.html. Tutaj masz film na allegro, tyle że używany http://www.allegro.pl/item533833998_shootfighter.html. Pierwsza część jest lepsza od dwójki, także polecam

ocenił(a) film na 9
holstensa

Dzięki z działu sztuki walki co jeszcze posiadasz ciekawego

ocenił(a) film na 8
czdzbolo38

Sporo rzeczy, np. wczoraj przyszedł do mnie HURAGAN OGNIA na DVD z Brandonem Lee. Mam oczywiście klasykę z Bruce'm Lee (Wejście smoka, Droga Smoka, Wściekłe pięści), sporo filmów z Jet'em Li, Jackie Chan'em (ale głównie nowsze pozycje), początki Van Damma i Seagala. Najbardziej brakuje mi starych filmów made in Hong Kong, które kiedyś oglądało się na VHS i dlatego cieszy mnie ta nowa seria.

ocenił(a) film na 9
czdzbolo38

Większość co piszesz też mam np. takie klasyki jak droga smoka wściekłe pięści czy wejście smoka ale brakuje mi też wielu filmów z podznaku sztuki walki jestem fanem tego typu filmów.a z jackie chanem albo jetem li jakieś stare filmy z lat 80 posiadasz.bo też mam sporą kolekcję tych filmów i nie tylko z van dammem też mam krwawy sport kickboxer nieuchwytny cel i inne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones