PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=197}

Wielkie nadzieje

Great Expectations
7,3 45 191
ocen
7,3 10 1 45191
6,1 8
ocen krytyków
Wielkie nadzieje
powrót do forum filmu Wielkie nadzieje

Zapada w pamięć

ocenił(a) film na 7

Oglądałem go kiedyś na Polsacie (chyba) jak do podstawówki chodziłem czy nawet nie wcześniej, scena gdzie więzień mówi, że dżentelmeni nie obgryzają paznokci zapadła mi w pamięć i do dzisiaj nie obgryzam paznokci.O filmie przypomniał mi South Park, jeśli ktoś chciałby obejrzeć ten odcinek to jest na oficjalnej stronie South Parku: http://www.southparkstudios.com/full-episodes/s04e05-pip

ocenił(a) film na 10
Psychol324

Niesamowite, bo miałam identycznie jak Ty! Jak byłam właśnie taka mała również zapadł mi ten film w pamięci i ostatnio cały czas o nim myślałam. Właśnie dziś go obejrzałam ponownie... I ta scena z dłońmi, no niesamowite, pomyślisz sobie, że jestem zakręcona ale miałam IDENTYCZNIE! Aż specjalnie założyłam konto, żeby o tym napisać! W ogóle nie wiem po co to piszę ale jestem w szoku.

ocenił(a) film na 8
Barbarkaa

hahahaha

ocenił(a) film na 8
Barbarkaa

Ja też często tak mam jak czytam na filmwebie przemyślenia/odczucia/myśli innych :) Identyczne przypadki, szczegółowe myśli i inne detale...Aż chce się założyć konto, by odpowiedzieć! :)

ocenił(a) film na 8
reggy7

A Wielki Gatsby? Dla mnie ma podobny klimat

ocenił(a) film na 8
mika_56

Co Wielki Gatsby? ;]

ocenił(a) film na 8
reggy7

pomyliłam post :( nie da się usunąć...

ocenił(a) film na 8
mika_56

Spx ;]

ocenił(a) film na 9
Psychol324

Ja obejrzałam jako dziecko i zapadła mi w pamięć scena, kiedy jako dzieci całowali się przy fontannie. Ostatnio dopiero znalazłam tytuł.

ocenił(a) film na 8
TiffieShephard

Miałam tak samo :) i sporo czasu szukałam tego filmu :)

ocenił(a) film na 10
TiffieShephard

Taaak, mi również - pocałunek przy fontannie i ogólny obraz willi. Niesamowite jak te sceny mogły poruszyć i wryć się w pamięć

ocenił(a) film na 8
Psychol324

Zapamiętałam dokładnie to samo. Myślałam o tym przez prawie dziesięć lat zanim film do mnie wrócił. Piękne słowa

ocenił(a) film na 7
Psychol324

Zabawne, że człowiek coś zapomina, a potem nagle oglądając zdaje sobie sprawę, że to widział, choć głuptas nawet nie pamięta.

Nie wiem co jest w tym filmie takiego niezwykłego - może to że teraz się już nie opowiada takich zwyczajnych, ciepłych historii.. Sposób jej opowiedzenia, tej historii jest ważny i de Niro w roli, która niezwykłą klamrą łączy wszystkie wątki w filmie.

To ciepły film.

Pocałunek nad fontanną, na pewno wyjątkowa scena. Jak też moment, kiedy się dowiadujemy, że tamten skazaniec był tak wdzięczny temu chłopcu. To chwyta za serce i każe myśleć - może każdy skrywa w sobie dobro, tylko potrzebuje odpowiedniej chwili, osoby, by ją okazać. Sam nie wiem, głupoty nad ranem wypisuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones