PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662717}

Wielkie uwodzenie

The Grand Seduction
6,8 5 752
oceny
6,8 10 1 5752
Wielkie uwodzenie
powrót do forum filmu Wielkie uwodzenie

Lekki, przyjemny i zabawny film, bez rynsztokowego humoru.

ocenił(a) film na 7
drenz

Zgadzam się się w 100%:)

ocenił(a) film na 7
iskaonet

Wszystko się zgadza, prócz tego, że film jest lekki, przyjemny i zabawny. Chyba że za takowe uważać bezrobocie, pijaństwo, zdradę, kłamstwa, łapówki itd. Rozumiem Twoje intencje, więc podpowiem - nie siląc się na nowy post - że "Wielkie uwodzenie" jest gorzką komedią, nawet bardzo gorzką. Zastanawiam się czy w ogóle jest to komedia (te szuflady!!!).

ocenił(a) film na 7
Krzypur

Dla mnie to nie jest komedia, ale film jest lekki, jakoś problemy , o których mówisz w nim nie przytłaczają. raczej film pokazuje, że w każdej opresji można dać sobie radę:)

ocenił(a) film na 8
Krzypur

Dokładnie. Do tego film stara się wybielić korporacje paliwowe. Prezentując je jako instytucje troszczące się o ludzi.

ocenił(a) film na 9
drenz

Drenz, zgadzam się w 100%
Dla mnie rewelacyjny film dzięki któremu sporo się uśmiałam.
Będę do niego wracać.

ocenił(a) film na 7
drenz

Jedna z niewielu komedii , przy których ostatnio autentycznie się śmiałem , co nie zdarza się zbyt często , niewymuszony humor , no i ta świadomość , że nie tylko u nas niektórzy mają problemy z pracą ... Polecam .

jjarek_filmweb

również bardzo rzadko zdarza mi się śmiać oglądając komedie a tu wprost przeciwnie, bardzo przyjemny film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones