PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=861096}

Wielorybnik

Kitoboy
6,5 1 378
ocen
6,5 10 1 1378
6,0 6
ocen krytyków
Wielorybnik
powrót do forum filmu Wielorybnik

Piosenka pojawia się w scenie kąpieli w jeziorze, około 0:30 minuta filmu. Niestety, nie wyszukał jej Shazam, nie znalazłam jej w żadnych OST w internecie, nie ma jej także w spisie utworów w napisach końcowych.
Jeżeli ktoś akurat też jej poszukuje albo ją znalazł to będę ogromnie wdzięczna za pomoc :)

pati_b1

Mysłałem, że może być to utwór Summer Dream skomponowany i wykonany przez czwórkę: Vakhlaev, Tanko, Krasnoyarov, Alyapaak(tytuł najbardziej pasował z tych, które wymieniono w napisach końcowych). Ale to pewnie jakaś kompozycja bez tekstu, którą w sumie trudno znaleźć, a poszukiwana przez Cienie piosenka to pewnie jakiś amerykański zespół, jeżeli tak jest, to dziwne, że nie ujęto tej piosenki w napisach końcowych. Bo masz na myśli piosenkę, która pojawia się, gdy bohaterowie jadą motorem nad wodę?

ocenił(a) film na 7
mooooo88

Znalazłam ;) piosenkę wykonuje Sirotkin, rosyjski wokalista i dlatego zmylił mnie tytuł, który jednak pojawia się w napisach. Piosenka, o którą pytałam, nosi tytuł "Inner peace" i pod takim tytułem widnieje w napisach. Jednak gdy przeszukiwałam internet znalazłam tylko rosyjską wersję na kanale spotify artysty. Co ciekawe, skontaktowałam się z zespołem z pytaniem czy można gdzieś znaleźć wersję filmową, anglojęzyczną i, niestety, dowiedziałam się, że nie - została stworzona tylko na potrzeby filmu. Twórcy jednak dopisali, że pomyślą o wydaniu jej w przyszłości, na co liczę ;) póki co zostaje wersja rosyjska.

pati_b1

Ten Sirotkin to był mój drugi typ, wnioskując po samym tytule. Ale rzeczywiście nigdzie jej nie ma, tak jak piszesz. Szkoda, ale przynajmniej oglądający ten film mieli okazję usłyszeć fragment. Mogłoby się wydawać, że obecnie wszystko jest na wyciągnięci ręki i skoro piosenka jest w filmie, to gdzieś w sieci też musi być do odsłuchu. A tu zaskoczenie, ale może wydadzą w przyszłości, może ich zaintrygowałaś swoją wiadomością i wezmą się do roboty

ocenił(a) film na 7
mooooo88

Oby tak było! :)

ocenił(a) film na 8
pati_b1

Po rosyjsku brzmi jeszcze lepiej https://www.youtube.com/watch?v=9W2IPTaY-AI

pati_b1

Julee Cruise 'looking back inside my heart'

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones