PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123921}

Wierny ogrodnik

The Constant Gardener
7,5 69 049
ocen
7,5 10 1 69049
7,5 17
ocen krytyków
Wierny ogrodnik
powrót do forum filmu Wierny ogrodnik

Jak mozna zaliczac ten film do thrillerow?? Thrillery charakteryzuja sie tym, ze jest w nich napiecie! ludzie chryste... Przy dobrym thrillerze widz siedzi zesrany to ostatniej minuty, natomiast ten... To cos nie ma kompletnie akcji. Wylaczylem w polowie, nie dalem rady, Jesli szukasz trhilleru - nie ogladaj. Zakladajac ze to thriller daje 1/10.

ocenił(a) film na 8
werhej

"widz siedzi zesrany"- to doskonale charakteryzuje widza i jego wrażliwosć!!

ocenił(a) film na 8
werhej

A ja nawet zakładając że masz 12 lat mam ochotę cię zbanować. Idiotyzmu nie da się usprawiedliwić wiekiem :] A i przykro mi "widzu" co ci się dzieje przy normalnych thrillerach. Skoro to lubisz to daję ci 10/10! :]

ocenił(a) film na 7
werhej

Film dla mnie bardzo dobry!
"widz siedzi zesrany" a to dobre...

ocenił(a) film na 9
werhej

Zniżając się do poziomu założyciela tematu, powiedzialbym że napięcia jest w ch..., ale takie określania wybitnie nie pasują to tego fenomenalnego, niezwykle melancholijnego filmu.

Covaleux

Po co odpowiadać dziecku które i tak nie zrozumie o chodzi w tym
przepięknym filmie, pokazującym wielką miłość i zgubny rozwój naszego
świata.

ocenił(a) film na 8
Covaleux

fantastyczna riposta!!

tak!!

zdecydowanie w filmie jest dużo napięcia...

ocenił(a) film na 10
werhej

Jeżeli dla niektórych w filmie liczy się tylko akcja i żeby "coś" się działo, nieważne jak naciągane to będzie, to zdecydowanie Wierny ogrodnik nie jest filmem dla niego. Niektórzy po prostu nie potrafią docenić dobrego filmu, który pokazuje prawdziwy świat, zwraca uwagę na bardzo ważny temat.
Dla mnie film świetny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones