PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838602}

Wierzę w Ciebie

I Still Believe
6,4 3 199
ocen
6,4 10 1 3199
Wierzę w Ciebie
powrót do forum filmu Wierzę w Ciebie

Podobne filmy?

ocenił(a) film na 10

Czy ktoś z Was zna podobne filmy na bazie wiary katolickej jak np. film Przypływ wiary?
PS. Film Wierzę w Ciebie jest przepiękny, cudny... Każdy szczegół dopracowany i dopięty na ostatni guzik. Scenariusz, gra aktorka, muzyka, odpowiednie naświetlenie! I chyba najważniejsze... świadectwo wiary, ta silna wiara, która promieniowała od Melissy. Myślę, że jest to godne podziwu. Chciałabym, by ten film trafił do jak największej rzeszy widzów, żeby doświadczyli oni spotkania z Bogiem i poznali historię Melissy.

Szkoda tylko, że tak często dostajemy mało czasu i nie potrafimy zdążyć nacieszyć się najbliższymi dla nas osobami i życiem.
Bo najjaśniejsze gwiazdy wypalają się najszybciej...

ocenił(a) film na 9
ChicagoFireD

Polecam filmy
,, Niebo istnieje naprawdę,,
,, Chata,,
,, Bóg nie umarł,,

ocenił(a) film na 10
Kaja143

Te filmy już akurat oglądałam, ale dziękuję serdecznie!

Kaja143

wymienione filmy nie są oparte na wierze katolickiej, bardziej chrześcijańskiej, a nawet protestanckiej, ewangelicznej.

deywooo

Dla większości to jedno i to samo :)

piotrek77_2

jednak jest wyczuwalna róźnica :)

ocenił(a) film na 2
deywooo

I tak wiara to fikcja, więc jakie to ma znaczenie? xD

ChicagoFireD

i'm not ashamed polski tytuł moja miłość; Unplanned, Ican only imagine

ocenił(a) film na 10
F_A_N_T_A_Z_J_A

Te filmy już akurat oglądałam, ale dziękuję serdecznie!

ChicagoFireD

Co prawda nie oglądałem jednak po opie to te filmy wydają się podobne - Dotknij nieba z 2018 , Każde życie jest cudem z 2011 - Zwłaszcza ten pierwszy wydaje się podobny bo to połączenie filmu religijnego i muzycznego.

ChicagoFireD

Może Christian mingle albo Szkoła uczuć?

Bellatriks_Lestrange_2

Szkoła uczuć / A walk to remember - The BEST !

ocenił(a) film na 10
Bellatriks_Lestrange_2

Dziękuję serdecznie

ocenił(a) film na 7
ChicagoFireD

I Can only imagine - Najlepszy w tej kategorii

ChicagoFireD

Gdzie można obejrzeć ten film?:)

ocenił(a) film na 10
Weronka90

wczoraj oglądałam na vider z lektorem, bo miesiąc wcześniej co oglądałam to z napisami, ale po kilku dnia od wstawienia w internet, został usunięty

ChicagoFireD

Czyli nigdzie nie znajdę tego filmu on-line?

ChicagoFireD

Idealna Fala, eng. Perfect Wave. Piękny film również na faktach.

ocenił(a) film na 10
man7i

Potwierdzam, bardzo piękny. Dzięki za pomoc

ChicagoFireD

Sorki. Ja w kwestii formalnej. To NIE JEST film katolicki! T JEST film chrześcijański (ewangeliczny), a to zasadnicza różnica. Pozdrawiam z Bogiem.

ChicagoFireD

"Przed egzekucją" doskonale (i obiektywnie, bez zbędnego ewangelizowania) wykłada podstawową zasadę katolicyzmu

Natomiast nie polecam "Bóg nie umarł" i całej reszty tego crapu od PureFlixa, propagandówki na poziomie socrealistycznych laurek ku czci ludu pracującego miast i wsi.

użytkownik usunięty
thomasward

Dzięki za to polecenie "Przed egzekucją", przeczytalem wczoraj twój post szukając własnie takiego filmu i obejrzalem go wieczorem. Być może jest to najlepszy film tego typu jaki oglądałem. Szukałem na "chrześcijańskich" listach na IMDB takiego filmu, i nigdy go tam nie widziałem. Z kolei prawie wszyscy wymieniają te gnioty typu "Bóg nie umarł", etc.

Jeszcze coś sensownego polecasz? Ja mogę polecić "Święty mimo woli" i "Hadewijch"

ChicagoFireD

polecam Ci Przełęcz Ocalonych, Niezłomny, Czy naprawdę wierzysz?, Maria Magdalena, Miłość i Miłosierdzie, Paweł, apostoł Chrystusa i słyszałem że Dwóch Papieży jest niezłe, z całego serca polecam ci też serial The Chosen i też film Cudowny chłopak, ten ostatni nie jest aż taki religijny ale polecam =)

ocenił(a) film na 10
LucasEdits

Dziękuję serdecznie! :))

ChicagoFireD

zerknij 12 prac Asterixa lub 10 przykazań :D

ChicagoFireD

Bardzo polecam film "Niezłomny: Droga do odkupienia" z 2018 roku!

ocenił(a) film na 4
ChicagoFireD

obejrzałem, Boga nadal nie spotkałem ...

ocenił(a) film na 2
diabol44

I nie spotkasz, bo bóg religijny, to fikcja literacka. Został wymyślony dla ludzi o najniższym poziomie świadomości.

ChicagoFireD

gdzie go znajdę online?

ocenił(a) film na 10
Weronka90

Odpowiem Ci po pracy, dobrze?

ChicagoFireD

Ok i spokojnie;)

ChicagoFireD

piękny i jakże prawdziwy film o czystej,bezinteresownej,prawdziwej miłości między dwojgiem młodych ludzi,choć przykre zakończenie to zło dobrem musimy zwyciężać i każde cierpienie ma sens choć sami nie wiemy czego tak jest

ocenił(a) film na 10
Weronka90

https://gloria.tv/post/VazR3rHBiJ6f6KQqW4RozV4NA jeśli wpiszesz w Google Wierzę w Ciebie film online, to wyskoczy Ci na stronie gloria. Film naprawdę godny polecenia

ChicagoFireD

Wczoraj widzialam i naprawde przepiekny film o czystej bezinteresownej milosci takiej orawdziwej choc smutne zakonczenie i przykre ze ciezkie choroby moga dopasc kazdego z nas:(

ocenił(a) film na 10
Weronka90

To prawda. Pod koniec zeszłego roku moja przyjaciółka zmarła na raka. To coś co jest mega przykre, przez co ona musiała przejść za życia, a potem nawet nie zdążyła dożyć swojego wyzdrowienia.

ChicagoFireD

Zycie nie jest sprawiedliwe i cierpia ci ktorzy powinni cieszyc sie zyciem bo sa dobrymi ludzmi sle teraz niewiadomo czy przez chemie w jedzeniu tak ludzie choruja i zanieczyszczone powietrze?

ocenił(a) film na 2
Weronka90

Ale głupoty dziewczynki piszecie straszne ;-D

dzenero

dziewczynką jesteś TY pacanie

ocenił(a) film na 2
Weronka90

Nie obrażaj, bo to bardzo nieładnie. Zamiast pisać głupoty, to lepiej poszukaj mądrej wiedzy na temat życia cmentarniaczko. ;-D

ChicagoFireD

A masz link do filmu zabojstwo caroline bryne z napisami pl?

ocenił(a) film na 7
ChicagoFireD

Polecam włoski film " Motyl w sercu " Jest mało znany ale wart obejrzenia. Chciałem go wrzucić na YouTube, ale z niewiadomych przyczyn tylko jedna część jest widoczna - film mam w czterech częściach. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones