PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690767}

Wilcze dzieci

Wolfskinder
5,7 397
ocen
5,7 10 1 397
Wilcze dzieci
powrót do forum filmu Wilcze dzieci
ocenił(a) film na 5
SnapeForever

Smutna historia sierot ale bardzo słabo pokazana,film nie wzrusza i nie porusza.

ocenił(a) film na 8
jerzy_zysiek2

Moim zdaniem swietnie pokazana jest druga strona wojny. Prawdziwe zniszczenia nią wywołane. Starszy chłopiec jeszcze pamięta lepsze czasy, młodszy jest kompletnie pozbawiony empatii, zupełnie obojętny i wyprany z emocji. Uważam, ze ta beznamietnosc swietnie tu pasuje. Widzisz głodujące dzieci, które wyglądają na dzieci a zachowujące sie jak ludzie z ogromnym bagażem doświadczeń. To brak tej empatii, która odebrałeś jako nieporuszajacy jest kluczowy. Nie traktujesz ich jak skrzywdzonych dzieci, gdyż to już nie są dzieci. Dzieciństwo zostało im odebrane. Dla mnie ten film był bardzo poruszający, właśnie przez to, ze był tak surowy. Film zapewne nie spodoba sie każdemu

ocenił(a) film na 5
MalaMi1988

Nie umiem tak profesjonalnie opisywać swoich przemyśleń ale być może duzo jest prawdy w twoich odczuciach na temat tego obrazu-pozdrawiam!!

SnapeForever

Film bez wyrazu i ikry. Tragiczna historia opowiedziana bez polotu. Jestem wrażliwy na cudze krzywdy ale ten film prawie wcale mnie nie wzruszył. Takich filmów na drugi dzień się już nie pamięta.

SnapeForever

Film dwóch obesranych psycholach nieletnich. Przestałem oglądać po tym, jak ukradli konia i zastrzelili go.

ocenił(a) film na 8
uln

Tak oglądając filmy sam siebie określiłeś ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones