PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007886}

Wilcze stado

Neukdaesanyang
5,6 967
ocen
5,6 10 1 967
Wilcze stado
powrót do forum filmu Wilcze stado

Krew

ocenił(a) film na 7

Bardzo dużo krwi w tym filmie ale ja tam lubię takie filmy gdzie ciągle coś się dzieje ale jeśli ktoś ma słaby żołądek nie lubi rzeki krwi i pourywanych kończyn to lepiej niech nie ogląda.
Część niewiadomych została wyjaśniona ale końcówka... no nie wiem może będzie 2 sezon tak to przynajmniej wygląda.

ocenił(a) film na 4
Tiina

2 sezon? chyba część?

ocenił(a) film na 7
Tiina

producenci reklamując film podali, że użyto dwie i pół tony czerwonego barwnika. Gdzie oglądaliście ten film?

ocenił(a) film na 4
So_What22

Wilcze stado było wyświetlane w tym roku na festiwalu horrorów Splat w Warszawie. A od 13 stycznia 2023 wchodzi premierowo do kin.

ocenił(a) film na 7
fidelio

dzięki za info!

ocenił(a) film na 8
Tiina

Wydaje się, że może mieli w planach zrobić 2 część, ale z drugiej strony mogą jej też nie robić,chcoiaz ja bym sobie chętnie obejrzała.

Tiina

Każdego kto lubi sceny gore mam za świra i potencjalnego psychopatę, bóg jeden wie co byś robiła ludziom gdyby mordowanie było legalne chociaż przez jedną dobę.

ocenił(a) film na 7
Pavvlak_OSW

Trochę dziwnie na to patrzysz. Są ludzie którzy są hetero i uwielbiają filmy lgbt+ lub osoby które kochają horrory dla których im bardziej straszne i pokręcone tym lepiej. To w takim razie te osoby dla ciebie też są w jakiś sposób dziwne i niebezpieczne? XD. Napisałam że lubię jak się w filmach coś dzieje a nie ze konkretnie kręcą mnie odcinane kończyny itp. Takie filmy mnie nie ruszają, ale np już nie obejrzę żadnego trailera horroru ani samego filmu bo mnie przerażają.
I spokojnie nie mam niż złego w planach XD

ocenił(a) film na 7
Tiina

Nie wiem czemu ten komentarz tak wygląda przed wysłaniem sprawdziłam i nie było tam takich dziwnych pokręconych słów

ocenił(a) film na 7
Pavvlak_OSW

Po pierwsze, to 'Mordowanie' od dawna jest legalne i to masowo, przez całą armię ludzi, spójrz choćby na naszych wschodnich sąsiadów.. Wystarczy, że podepną to pod jakiś tam konflikt zbrojny i nazwą to "Wojną", i automatycznie mordowanie staje się legalne i odpłatne, a najlepsi mordercy dostają odznaczenia bohaterskie. Ok może inny exemplum? No to weźmy przykład pandemii i legalne mordowanie pacjentów w szpitalach, za zamkniętymi drzwiami, gdzie dowody zbrodni natychmiast kremowano, ponieważ nie wszyscy pacjenci umierali z powodu powikłań covidowych, lecz dlatego, że umyślnie nie udzielono im pomocy. Nazwano to 'stanem wyjątkowym', a całe szpitale zamieniono na 'umieralnie'. Udzielania pomocy odmawiali również lekarze domowi, no bo porada przez tel. to jest poprostu absurd i skandal, ludzie umierali zamknięci w domach, a lekarze złamali przysięgę hipokratesa i powinni odpowiadać za morderstwo, tymczasem zostało to zalegalizowane. Po drugie, uważasz Quentina Tarantino za psychopatę, ponieważ robi podobne filmy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones