PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214437}
6,5 48 607
ocen
6,5 10 1 48607
4,0 3
oceny krytyków
Wild Child. Zbuntowana księżniczka
powrót do forum filmu Wild Child. Zbuntowana księżniczka

Film na poziomie Disney Channel lub MTV. Omijać szerokim łukiem.

ocenił(a) film na 7
LUKA1985

No tak, dokładnie na takim poziomie. Skoro jest to film dla dzieci to tak go też trzeba oceniać. Przecież 13 latki nie będą oglądać jakiś mega ambitnych filmów.

Moim zdaniem przyjemny film dla dzieci. Tyle.

ocenił(a) film na 10
Angg93

no fakt, 50-latek może tak mówić

Angg93

Uważasz 13 - latki za tumany, który trzeba puszczać taką amerykańską papkę dla pustych blondynek jak ten film ? Obrażasz inteligencję polskich nastolatków.

ocenił(a) film na 6
perun_6

Bez przesady z papką dla pustych blondynek. Podaj chodź jeden film dla nastolatek godny uwagi, skoro ten oceniasz krytycznie...?

LUKA1985

Fakt. Gniot jakich mało.

ocenił(a) film na 7
LUKA1985

LUKA jak nie lubisz takich filmów to ich nie oglądaj, a przynajmniej nie oceniaj, bo Twoja ocena nic nie wnosi. Ja nie trawię horrorów i nawet jeśli znajomi zmuszą mnie do obejrzenia, to nie oceniam, bo będzie to bardzo tendencyjne, zabrakłoby skali w dół...

ocenił(a) film na 1
Journey66

Wybacz, ale czytając Twoja wypowiedź dochodzę do wniosku, że meduzy są bardziej inteligentne. Nie wiem, czy zauważyłeś, ale ten portal jest od tego, żeby oceniać obejrzane filmy. I ty mi nie będziesz mówił, co ja mogę oglądać i co mogę oceniać, a czego nie.

ocenił(a) film na 6
LUKA1985

Owszem oceniać masz prawo każdą obejrzaną produkcję, ale co nie oznacza, że masz prawo pod pretekstem ochrony polskich nastolatek przed odmóżdżaniem tak krytycznie oceniać ten film i sugerować, że nadaje się on na emisję tylko w kanałach typu Disney Channel lub MTV. Obejrzawszy już wiele produkcji tych stacji stwierdzam, że tak dobrego poziomu jak Wild Child nie prezentuje tam żadna produkcja. Śmiem nawet twierdzić, że jest to film przynajmniej z "minimalną" fabułą, w przeciwieństwie do Randka z Gwiazdą, Camp Rock 1,2 czy innych. Kwestionuje również obecność MTV w Twoim poście, gdyż jak kiedyś napisano stacji tej powinno odebrać się na zawsze literkę "M", gdyż ta stacja z Muzyką ma wspólnego tyle co ja i Johnny Depp. MTV zajmuje się obecnie produkcją kiczowatych programów, które dopiero co odmóżdżaj... Nie jestem w stanie patrzeć na ich "produkcję" dłużej niż 15 minut...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones