PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682655}

Wilgotne miejsca

Feuchtgebiete
5,4 16 143
oceny
5,4 10 1 16143
6,7 10
ocen krytyków
Wilgotne miejsca
powrót do forum filmu Wilgotne miejsca

Film jest nieco nietypowy ponieważ przez pierwsze pół godziny otrzymujemy swoistego rodzaju komedię z wieloma czasami obrzydliwymi lub niesmacznymi wybrykami głównej bohaterki i nie tylko… Jednak z biegiem czasu film odsłania swoje prawdziwe oblicze i w końcowych scenach więcej jest w nim zadumy niż komedii. Zadumy nad uczuciami, miłością i jej brakiem w kontaktach między rodzicami i dziećmi… oraz nad tym jak nienawiść między rodzicami może być bolesna dla dzieci, które pragną tylko jednego, szczęśliwych i kochających ich oraz siebie rodziców… Gorąco polecam ten film który mocno odstaje od wielu tego typu podobnych produkcji i dzięki temu ogląda się go naprawdę z wielką przyjemnością.

ocenił(a) film na 7
nobie1973

Film obrzydliwy do granic możliwości, a jednocześnie wciąga jak bagno. Na początku myślałam, że przerwę oglądanie, nie dawałam rady z obrzydliwymi scenami, których w życiu realnym unikam, omijam, podnosi mi się na samo wspomnienie. A jednocześnie jest to film świetnie zrobiony, doskonale zmontowany, muzyka dobrana w punkt, dźwięk bardzo dobry. I te wszystkie traumy z dzieciństwa, poszukiwanie miłości... i znów te obrzydliwości... i tak w kółko w tym filmie :) Nie jedzcie przy nim!

ocenił(a) film na 8
majkalipcowa

Zgadzam się majkalipcowa, jedzenie podczas tego filmu może się skończyć co najmniej niestrawnością...:).

majkalipcowa

Jak go oglądałam to zajadałam się chipsami. W momencie, gdy opowiadała historię o pizzy zaczynały dziwnie smakować ;) Ta scena była dla mnie terapią szokową, od tej pory już nic mnie nie obrzydzi ani nie zaskoczy.

nobie1973

Mnie po tym filmie zastanawia tylko jedno... dlaczego ten lekarz ją chciał?

ocenił(a) film na 3
Taerimmie

Nie mam pojęcia. Dziewczyna, a przede wszystkim jej zachowanie było obrzydliwe.

Avatar97

Jej zachowanie, jej opowieści. Ta pizza? Brzydziłabym się ją pocałować.

użytkownik usunięty
Avatar97

Może dlatego że była bezpośrednia, szczera i miała charakter? Taki typ kobiety-dziecka, bo również spontaniczna i luzacka. Ja mu się nie dziwię :)

Taerimmie

po pierwsze: on był pielęgniarzem, a nie lekarzem. po drugie: a dlaczego miałby się nią nie zainteresować? była bardzo ładna, bezpośrednia, zakręcona, szczera i napalona. bądź co bądź miała ciekawą osobowość - nawet jeżeli jej zachowanie faktycznie było obrzydliwe.

isobel

Była ładna, bezpośrednia, zakręcona i szczera. Fajnie. Napalona? Też fajnie. Ale jeśli byłabym facetem i słyszałabym od dziewczyny która mi się podoba, że jadła pizzę (ze smakiem!) do której spuściło się 4 facetów.. Po za tym, co za różnica czy lekarz, czy pielęgniarz.
I tutaj powiem, że film mi się nawet podobał, ale to naprawdę jest zastanawiające. Wiem, że teraz częściej się mówi o seksie i tak dalej, ale serio, jeśli miałabym chłopaka to nie powiedziałabym mu co robiłam wcześniej. I tutaj nie chodzi o bezpośredniość czy szczerość, ale o to, że chłopaka mogłoby to zbrzydzić.

Taerimmie

diametralna różnica lekarz, czy pielęgniarz. w pierwszej kolejności myślałam, że chodzi Ci o lekarza - doktora Notza, czyli podstarzałego faceta który ją przyjął i operował. na samym początku zbiło mnie to z tropu.

ok, gdybyś była facetem to Ciebie by to odrzucało. ale piszesz tak, bo nie jesteś facetem, a oni do tych spraw podchodzą inaczej niż my. też uważam że ta historia o pizzy i jej zachowanie ogółem było odstręczające i brzydziłabym się ją pocałować na jego miejscu (nie mówiąc już o sporym prawdopodobieństwie złapania jakiegoś syfa). i myślę, że chciał ją jednak nie tylko dlatego, że była ładna, bezpośrednia itd. ale przede wszystkim z tego powodu, iż w dziwny sposób go fascynowała. to przesłaniało obrzydliwą historię i inne rzeczy. cóż, nie wiem czy takie wytłumaczenie Cię przekonuje. poza tym... wierz lub nie, ale są faceci których podobne zachowanie i gadanie bardzo kręci.

film też mi podobał - co mnie zaskoczyło, bo po tak niskich ocenach spodziewałam się czegoś zgoła innego i miło się rozczarowałam. bardzo się cieszę, że nie zasugerowałam się średnią ocen ;)


pozdrawiam :)

nobie1973

FILM nakręcony z funduszy grup LGBT,,,a tępi Polacy to oglądaja, mimo że ich tam wysmiewają...

użytkownik usunięty
J_C_WELLS

Niemcy i ich zyebane "poczucie humoru".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones