PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829694}

Wilk w owczej skórze 2

Volki i ovtsy. Khod sviney
6,2 1 214
ocen
6,2 10 1 1214
Wilk w owczej skórze 2
powrót do forum filmu Wilk w owczej skórze 2

7,5?! To chyba żart. Miałam wątpliwą przyjemność obejrzeć ten film w kinie z grupą przedszkolaków. Przez cały seans zastanawiałam się dla kogo jest ten film? Teksty dla dzieci były niezrozumiałe, natomiast dla dorosłych żenujące. W efekcie ani dzieciaki nie były zbyt zadowolone (część stwierdziła, że w ogóle im się nie podobało) ani opiekunowie. Istnieje mnóstwo animacji, które są zabawniejsze/bardziej wartościowe/bardziej zaskakujące, więc nie widzę powodu, aby marnować czas akurat na tą. Gorąco nie polecam.

ocenił(a) film na 4
McDreamy_2

To dlaczego Pan wystawił 10? Mi również się nie podobało

ocenił(a) film na 4
Pixel20013

Pani*

ocenił(a) film na 3
Pixel20013

Najwidoczniej był to jakiś psikus filmwebu, gdyż wystawiła 3 (nie wiem czy nie byłam zbyt łaskawa). Z drugiej strony, jeśli u wszystkich oceny przeskoczył o kilka oczek to już nie dziwię skąd taka wysoka ocena ;)

McDreamy_2

Mnie też zdziwiła ta ocena 1ka mi się dużo bardziej podobała i ten motyw owce mogą zwyciężyć wilki i żyć z nimi w zgodzie. Tutaj była jakaś padaka i ewidentny skok na kase bez pomysłu. Budowanie twierdzy wk a informacja po porwaniu zajęczycy że te złe wilki z obcego stada w zasadzie złe nie są od początku tylko maja być takie dla zasady bo naczelny im tak kazał była nieporozumieniem.

ocenił(a) film na 6
McDreamy_2

Studio PRL ma właśnie takie teksty w każdej produkcji którą zmontują

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones