PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829694}

Wilk w owczej skórze 2

Volki i ovtsy. Khod sviney
6,2 1 214
ocen
6,2 10 1 1214
Wilk w owczej skórze 2
powrót do forum filmu Wilk w owczej skórze 2

Pierwszą część filmu podrzucił mi i mojemu dziecku algorytm Netflixa. Głównie to ono ogląda bajki na naszym tablecie. Pamiętam że moją uwagę przykuły nadzwyczaj łagodne dialogi i po części na pewno jest to kwestia dubbingu ale po części też języka jaki został użyty przez twórców. Widzę że w drugiej części powtarzają się aktorzy użyczający głosu. Tym razem pójdziemy już wspólnie do kina bo w przypadku Wilka w owczej skórze mogę mieć pewność że pod przykrywką animacji dla dzieci nie będzie się kryło coś brutalnego tak jak niestety zdarzyło się kilka razy w przeszłości.

Aries_Thun

Nie wspomnę ile razy nam się zdażyło pójść do kina na bajkę, kiedy podczas seansu walczyłem ze sobą żeby nie zabrać gówniaka. Oczywiście później do tego dochodzą wyrzuty sumienia, że nie zrobiłem dokładniejszego researchu... no i rozmowa z dzieckiem dlaczego jest nie w porządku zwracać się tak do innych jak powiedział TEN albo TAMTEN. Dzięki za ten wątek bo niestety coraz więcej twórców decyduje się wydawać niewinne zwiastuny po których nie można się spodziewać że w filmie padną na przykład wulgaryzmy

ocenił(a) film na 7
Bartosz_Bednarek

Zrobiła się teraz moda na bajki dla dorosłych i takie są skutki. Widocznie twórcy uważają, że jak dana scena będzie bez cenzury to będzie zabawniej i przyciągną więcej ludzi w różnym wieku. A przecież tak jak mówisz, tu chodzi o najmłodszych więc duży plus za to, że to film przede wszystkim zrobiony jest z myślą o nich.

Maria_Siergiejuk

Nie taki jest cel tych bajek, jak piszesz. Chodzi o demoralizację dzieci, a nie przyciągnięcie dorosłych.

ocenił(a) film na 3
Vittorio_B

Bardzo trafna uwaga. W tej bajce przytaczana argumentacja, zwłaszcza w ostatnich 15 minutach filmu jest kopią argumentów głoszonych przez fanatyków organizacji lgbt. Nie dajcie się nabrać, a dzieci trzymajcie od tej kryptopropagandy z daleka!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones