PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1023}

Wilk

Wolf
6,8 29 308
ocen
6,8 10 1 29308
6,1 8
ocen krytyków
Wilk
powrót do forum filmu Wilk

Miałem okazje ostatnio obejrzeć ten film po jakichś 17 latach od kinowego seansu .
I niestety film okazał się [według mnie] na dzisiejsze czasy ''niewypałem'' taki jest po prostu teraźniejszy obraz tego filmu , wszystkie sceny akcji tak sztuczne , nie chodzi mi o grę aktorów , lecz o efekty które były ''śmiechu warte'' ..........

OptimusPrimefilmaniak

A ja właśnie dlatego go lubię, podobnie jak "Ptaki", dzięki efektom "niespecjalnym" :D wiadomo, są śmieszne, momentami wręcz komiczne, ale nadają mu takiego "smaczku"...

OptimusPrimefilmaniak

No nie wiem co było śmiesznego w zagryzieniu przez Nicholsona sarny, mnie takie coś nie bawi!

OptimusPrimefilmaniak

opowiadasz waść. film i teraz jest dobry. a scena z Jackiem czejsującym sarnę była świetna!

ocenił(a) film na 6
OptimusPrimefilmaniak

Zgadzam się, wykonanie techniczne nie za dobre, dla mnie te sceny: przemiana, dziwne miny, wytrzeszczanie zębów, skoki w dal, wilkołak leci w zwolnionym tempie z nożycami były raczej komiczne i groteskowe niż straszne.

ocenił(a) film na 8
OptimusPrimefilmaniak

Hmmm, to dziwne, bo ja oglądałam go właściwie teraz i w głowie miałam właśnie myśl odwrotną do twojej, że fajnie, że ten film jednak przetrwał próbę czasu. Myślę więc, że twoje zdanie jest dość subiektywne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones