PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1023}

Wilk

Wolf
6,8 29 307
ocen
6,8 10 1 29307
6,1 8
ocen krytyków
Wilk
powrót do forum filmu Wilk

czy...

ocenił(a) film na 8

zna ktoś dobry filme z udziałem J.Nicholson'a ?? Chodzi mi o postać takie jak obejrzałem z nim dwa filmy - Lśnienie i właśnie Wilk.

ocenił(a) film na 8
barzaw

jak nie znasz jego filmów to wejdź poprostu na jego profil, to zobaczysz. Ja moge ci zaproponować film "Lepiej późno niż później" i " Czarownice z Eastwick" Albo Lot nad kukułczym gniazdem. To są myśle najlepsze jego filmy. No i oczywiście Batmana co grał Jokera w filmie Tima Burtona. Pozdrawiam

barzaw

Zdecydowanie Lot Nad Kukułczym Gniazdem! Jak dla mnie jeden z filmów typu "życiówki". Książka jak i film są arcydziełem. Polecam ; )

ocenił(a) film na 7
barzaw

Jack Nicholson to jeden z najbardziej wszechstronnych aktorów.
Najlepsze jego filmy wg mnie to Lot nad kukułczym gniazdem, Chinatown, Lepiej być nie może, Inflirtacja.
Ale prócz tego miał wiele świetnych ról np:
Swobodny jeździec, Five Easy Pieces, Last Detail, Lśnienie, Postman Always Rings Twice,
Czułe słówka, Prizzi's Honor, Chwasty, Batman, Ludzie honoru.
Moim zdaniem najlepiej zagrał w Lot nad kukułczym gniazdem, Lśnienie, Lepiej być nie może.
Zresztą za 1 i 3 wymieniony przeze mnie film dostał oskara, za Lśnienie nie dostał niestety nawet nominacji.
Oczywiście Jack ma także oskara za Czułe słówka, ale za rolę drugoplanową.
Sam film mnie nie zachwycił, wolę inne.




barzaw

Chinatown Romana Polańskiego - Jack gra główną rolę, należy dodać - gra nieprzeciętnie.

ocenił(a) film na 7
barzaw

chinatown i lot nad kukulczym gniazdem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones