PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469918}

Wilk

Varg
6,3 801
ocen
6,3 10 1 801
Wilk
powrót do forum filmu Wilk

Podajcie jakieś inne filmy o Lapończykach i życiu na północy.

Ja oprócz tego "Wilka" znam jeszcze rosyjski film "Kukułka".
Chętnie bym obejrzała coś więcej.

ocenił(a) film na 7
Inga__filmweb

Kautokeino rebellion - norweski film, widziałam w ub. roku w Kino.Lab w Zamku Ujazdowskim w Warszawie - piękny. Akcja - połowa XIX wieku, miejsce: wioska Samów na północy Norwegii.

potasznia

Wilk atakuje, jak w tytule?

ocenił(a) film na 7
Tomik_4

Chyba nie ma polskiego tytułu , ale jest w Filmweb jako: "Kautokeino-opprøret". To film o rebelii = buncie, zrywie przeciwko miejscowemu potentatowi w wiosce na północy Norwegii o nazwie Kautokeino. To było ważne wydarzenie w historii kraju.

potasznia

Oglądałem zwiastun z którego niewiele wynikało, ale mój Gustomierz podpowiada mi, aby nie tracić czasu na oglądanie tego filmu. Zwiastun i treść też mnie za bardzo nie przekonały. Dlatego pytam czy wilk ma coś wspólnego z treścią filmu tak jak w "Przetrwaniu" z Lianem Nessonem, który oglądałem i przeciętnie mi się podobał?

ocenił(a) film na 7
Tomik_4

Jest to odpowiedź w temacie "Inne filmy o Lapończykach" na pytanie: - Podajcie jakieś inne filmy o Lapończykach i życiu na północy.
Żeby zobaczyć, o czym jest film, proponuję kliknąć w tytuł Kautokeino-opprøret :)

potasznia

Lapońska odyseja - Napapiirin sankarit.

Inga__filmweb

Krew Saamów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones